Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
danas vidio edu cunera sa njegovim kadilakom,,tamo oko zivinica se mota
primjetio sam ga zbog tablice odmah:cool:
kasnije bio na kratko sa kolegom aServis

dosta voznje kroz tuzlu,nema cunera, valjda im rano oko 12 sati:lol:
vidio sam zanimljivog punta, plavi cini mi se da je HGT, ima chize u bojama IT zastave preko krova
 
Član
aaaaaaaaaaaaa ti si ono bio :D :D :D sto nisi stao jbg vidio si ona kolona ti si napravio kolonu sa sepetom :lol: zezam se,a isao malo u firmu da vidim jesul me pozeljeli pa nisu :icon_biggrin:
 
Član
vidio clana MuMa .. proso si mi kraj skole (klosterska), muzika, daljinski od playera u ruci hehehe .. ford je draaama
 
Administrator
ArminM je napisao(la):
danas vidio edu cunera sa njegovim kadilakom,,tamo oko zivinica se mota
primjetio sam ga zbog tablice odmah:cool:
kasnije bio na kratko sa kolegom aServis

dosta voznje kroz tuzlu,nema cunera, valjda im rano oko 12 sati:lol:
vidio sam zanimljivog punta, plavi cini mi se da je HGT, ima chize u bojama IT zastave preko krova

ima cize i preko haube... nije hgt... faya_m5 prije bio na forumu.. brat od tito i partija
 
Član
edo_benz je napisao(la):
aaaaaaaaaaaaa ti si ono bio :D :D :D sto nisi stao jbg vidio si ona kolona ti si napravio kolonu sa sepetom :lol: zezam se,a isao malo u firmu da vidim jesul me pozeljeli pa nisu :icon_biggrin:

nisam bio siguran da si me skonto, a stao bih,ionako nisam zurio, krenuo sam za tz onako rano jer nisam mogao spavat:lol:

pioneer_09 je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
danas vidio edu cunera sa njegovim kadilakom,,tamo oko zivinica se mota
primjetio sam ga zbog tablice odmah:cool:
kasnije bio na kratko sa kolegom aServis

dosta voznje kroz tuzlu,nema cunera, valjda im rano oko 12 sati:lol:
vidio sam zanimljivog punta, plavi cini mi se da je HGT, ima chize u bojama IT zastave preko krova

ima cize i preko haube... nije hgt... faya_m5 prije bio na forumu.. brat od tito i partija

nisam mu ni dosao do haube, skoro je preko trotoara dosao na semafor i stao prije mene,, nakon toga je vozio cini mi se pod punim gasom, a meni se nije dalo gasat za njim svakako,,,al svejedno sam konto da je HGT,bar po izgledu
 
Top