Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
Vidjen Dulox danas po Tuzli...Tamno siva Marea karavan,zatamnjena,NS tablice...3,4 puta smo se mimoisli danas po Tuzli..
 
pukim48 je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
vidjen danas puki ispred kuce,zulja keca cini mi se...razmijenili smo samo po jedno HOOO,nazalost nisam mogao stati za obecanu kaficu,ali drugi put!

upravo tako...malo sam ga spremao za predstojecu radnu sedmicu...citavih dva sata:icon_biggrin:

nek ti bude, ali mogao si na dva minuta stati :icon_smile:

nisam vjeruj,bio sam full vidio si,citav dan vozam puno auto,kad budem nekad bio sam ili makar manje popunjen stat cu na kaficu... ;)
 
Član
dulegti je napisao(la):
Vidjen Dulox danas po Tuzli...Tamno siva Marea karavan,zatamnjena,NS tablice...3,4 puta smo se mimoisli danas po Tuzli..

vidio sam i ja tebe ali nisam skontao ko je, fino izgleda marea ;)
 
Član
haha, gledao sam i ja taj okrsaj, proleti audi, marea ga gura u branik, kad 5 sekundi poslije polo s rotaljkom fijuuu pokusava ih stici :D
 
Član
edoze je napisao(la):
limpi,klasika :D
a aditas,vidjen si na autoputu,kaze mi drug,bruji neka mocna honda,sto se prodaje na bhtuningu :lol:

brum brum...:icon_smile:

ArminM je napisao(la):
Aditas je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
cini mi se da sam se juce sreo sa Aditasom na putu prema zenici, nisam bas sto posto siguran,bio je zalijepljen za prikolicu kamiona,ali mislim da je njegova hondica:cool::cool:

Moguce... isao sam nesto poslom do Zenice a kamiona na pretek, kao i uvijek..:)

Iduci put reaguj :))

nisam imao kad,da si izletio iza kamiona reagovali bi i ja i ti u bolnici,ali uspio sam ti svirnut:cool::cool:

Ma tada sam ti ja ful koncentrisan na obrtaje... samo cekam kada da ga zalijepim...
Pod nekim normalnim okolnostima bi te primjetio..;)
 
Top