Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
cini mise s foruma.... octavia, benzinac glx paket, metalik siva, nazad providne stopke...16,30 juzna magistrala, pa brcanska..
 

IGY

Član
jesam, bas sam te isto htio pitati :)

isao si ispred mene, i gepek ti je bio otvoren, ne znam da li si primjetio, ali na manje rupice bi se malo otvorio, nekako je misticno bilo, rekao bi ti na semaforu ali nisam stao zurilo mi se :icon_biggrin:
 
Član
IGY je napisao(la):
jesam, bas sam te isto htio pitati :)

isao si ispred mene, i gepek ti je bio otvoren, ne znam da li si primjetio, ali na manje rupice bi se malo otvorio, nekako je misticno bilo, rekao bi ti na semaforu ali nisam stao zurilo mi se :icon_biggrin:

hehehe skontao sam te kad si uradio polukruzno gore, pa sam kod mosta namjerno šverao, a ti nisi garant skontao ko je. a taj gepek je sad za sad tako, ide na dugme tu otvaranje pa ce tako ostati za sad SVEZAN PERTLOM :D . usput, imas prelijepu vozilicu ;)
 

IGY

Član
a zbog toga si sverao :) ja sve kontam div ove budale :icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:
ma bio na omv sipao gorivo, pa odem tamo da s okrenem, na pumpi stajali drotovi pa nema smisla prekrsaj pred njima da pravim
hvala, i mecka je bas cool, samo moj savjet vrati tablicu na mjesto za nju, na sajbi i nije nesto a i murija ce te peglati garant, a gepek je sega kako skakuce :lol:
 
Član
ko me danas trzao u zenici,crna duja,tablica na lijevoj strani branika u dnu,na zadnjoj sajbi nalja hejbet k'o u limpija... :D
funky jes' ti? :D:lol:
 
Član
sad mi bili funky i limpi na kafici,, konacno da neko od cunera dodje i meni na kafu, vazda ja idem negdje:cool::cool:
 
Top