Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
danas u Sa kod vjecne vatre magnum_gti ili tako nesto sa 5-icom sivom

nekad posle zalutao na jedan parking na alipasinom kad tamo od pleasura golf 4 onaj bordo :lol: i opet venom

posle cini mi se anaisa da sam vidio iza alte kod onih zgrada :icon_question:
 
Član
vidio sarajlicevog avdia ispred nocnog kluba enigma izlijepio ga ko slikovnicu,valjda je primijetio moju zvijer iza sebe na parkingu :icon_smile:
 
Član
danas sam se mimoisao sa clanom Astra, isao je negdje prema zepcu, ja bio sa bivsom aldinovom ibizom
po zenici danas nema cunera
 
Početnik
mato19E je napisao(la):
vidio sarajlicevog avdia ispred nocnog kluba enigma izlijepio ga ko slikovnicu,valjda je primijetio moju zvijer iza sebe na parkingu :icon_smile:

Takodje snimljen Mato,vidjen daki u nedjelju na ulazu u topcic polje sa bordo fokusaom,pa vidjen myx mesha,bmw predobro izgleda,pa onda vec par puta vidjam auto od ernada husica narandzasti golf 2 u sijama,astra ispred hotela u ze,ma ima jos toga samo dok se sjetim :D:lol:
 
Član
melvin je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
maloprije, tacnije oko pola 9 ispred moje zgrade ljubicasti polo sa angel eyes... da nije clan melvin???

Nisam drug ja bio ;)

haha...krenuo ja u grad... i kontam ja da li da se javim ili ne... i bio taj neki sa curom i bilo mi nekako ofirno... a bio sam gotovo siguran da si ti... :icon_smile:
 
Top