Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
bilo me je danas svugdje,kalesija,tz :):)
vidjoh nekih tjunera u kalesiji a po tz uvijek neko naleti,trizex redovno,deyu neki dan vidio,zatamnio spustio,pravi yakuza :D.uh probah veceras 4.2 v8 audija a6,avant...
uh stroja neno draga :D
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
bilo me je danas svugdje,kalesija,tz :):)
vidjoh nekih tjunera u kalesiji a po tz uvijek neko naleti,trizex redovno,deyu neki dan vidio,zatamnio spustio,pravi yakuza :D.uh probah veceras 4.2 v8 audija a6,avant...
uh stroja neno draga :D

ja sam ti mahao sa zadnjeg sjedista plavog fokusa kad si bio kod mikija na praoni :D
 
Član
punta je uzeo neki momak iz batve... :) a trizex neki dan kod hotela tuzle ja mu sviram... sumnjam da me je vidio lover juce u batvi i jutros na skveru...
 
Član
vidjen plavi punto i sivi golf 4.punto ima neku nalju nisam mogo vidjet,a golf na zadnjoj sajbi smchiptuning.ko vozi Fiata Temperu vidio nekog na omv-u sa temperom lijepa pravo,ode cojk u wc.
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
dansa bulexa,juce got2b,trica ona ljepa kod zatvora,onda trizex iza jupitera se sunja :D
taj sam sa smchiptuning ;)

joooj brate dragi jes ti ljep golf drugi put kad te vidim mahat cu ti pa da znas da sam ja:cool: :cool: :cool: :cool:
 
Član
mahe007 je napisao(la):
vidjen plavi punto i sivi golf 4.punto ima neku nalju nisam mogo vidjet,a golf na zadnjoj sajbi smchiptuning.ko vozi Fiata Temperu vidio nekog na omv-u sa temperom lijepa pravo,ode cojk u wc.

Hvala :D

lov2xlr8 je napisao(la):
dansa bulexa,juce got2b,trica ona ljepa kod zatvora,onda trizex iza jupitera se sunja :D
taj sam sa smchiptuning ;)

Taj sam sto se sunja :D
 
Član
vidjen dana haman noke tov dvojnik... sve isto i kockice i ovo ono... ali nije noke... neki mrsavi cuner...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top