Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Prije svega, htio bih se zahvaliti tuzlacima na gostoprimstvu, posebno bilosto i freekvw u ;)

ona domaca pizza je bila extra hahaha :)
Pike_gti je napisao(la):
opazen sam od strane noketa danas :) ostavio mi je potpis na autu pred faxom :)
danas ja sa prijateljicom ispred pravnog faxa, reko jel ono piketov polo, kaze ona jeste odkud ti znas piketa bla bla, i ja ostavim potpis :) :)

trizex je napisao(la):
A ja sam opazio Noketa kod interauta, samo sam u prolazu skontao neku dvicu koja nije iz TZ :D poslije mi sinulo, samo sam bio u zurbi citav dan :(

a jbg , bice drugi put, nadam se :)
 
Član
A bio bi red rodjak, prvo smo se fulili u sarajevu, sad u tuzli, moramo naci neutralan teren znaci :D
 
Početnik
.nOKe je napisao(la):
Prije svega, htio bih se zahvaliti tuzlacima na gostoprimstvu, posebno bilosto i freekvw u ;)
ona domaca pizza je bila extra hahaha :)
ni ne pominji! dobro ste dosli svaki put! :icon_biggrin:
 
Legend
trizex je napisao(la):
A bio bi red rodjak, prvo smo se fulili u sarajevu, sad u tuzli, moramo naci neutralan teren znaci :D

moje je da se javim heheh :D
sljedeci put cu opet, trebao bih opet dolaziti ubrzo, javim se :)

bilosto je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
Prije svega, htio bih se zahvaliti tuzlacima na gostoprimstvu, posebno bilosto i freekvw u ;)
ona domaca pizza je bila extra hahaha :)
ni ne pominji! dobro ste dosli svaki put! :icon_biggrin:

hehehe hvala, takodje ;)
 
Član
.nOKe je napisao(la):
Prije svega, htio bih se zahvaliti tuzlacima na gostoprimstvu, posebno bilosto i freekvw u ;)

ona domaca pizza je bila extra hahaha :)
Pike_gti je napisao(la):
opazen sam od strane noketa danas :) ostavio mi je potpis na autu pred faxom :)
danas ja sa prijateljicom ispred pravnog faxa, reko jel ono piketov polo, kaze ona jeste odkud ti znas piketa bla bla, i ja ostavim potpis :) :)

trizex je napisao(la):
A ja sam opazio Noketa kod interauta, samo sam u prolazu skontao neku dvicu koja nije iz TZ :D poslije mi sinulo, samo sam bio u zurbi citav dan :(

a jbg , bice drugi put, nadam se :)
[/b]

to noke :D:D:D
 
N

nenad

trizex je napisao(la):
Vidio Nenada danas kod kipova, mislim da nije prepozna odmah ko mu trubi iz zelengije :p

Hahaha, skonto sam al kasno, ko kad imas 3 auta, ko ce to popamtit!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top