Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
.nOKe je napisao(la):
Mislim da sam danas vidio elmira negdje poslije viteza prema travniku, ak je ono njegov bravas :icon_confused:

takodje, vidjen ubica na cesti..
dakle, veceras vracajuci se iz travnika, malo prije auto puta sretnem ovog giganta, dakle magla, mrak, vidljivost dakle minimalna, ide chuner kojem nazad od signalizacije ne radi nista, preticem auto ispred sebe kad se samo pojavi auto (sreca pa je imao registraciju) jedino nju sam vidio..




nadam se da ovaj delegat nije sa foruma neko (ako jeste, onda je ovo krajnje neozbiljno i ugrozavanje ostaih ucesnika u saobracaju..), kako sam vidio skrenuo je na izlazu sa auto puta za kakanj, tako da bi ga kakanjci trebali znati ..



nije niko sa foruma, ovog golfa voza jedan cigo iz kaknja..nista neobicno za ove nase divljake, cuvajte se kakanjaca, nit znaju vozit, nit voze ispravna auta... :cool:
 
danas oko podne sreo .nOKe - ta kroz vitez ide prema travniku, rat style hauba naprijed, predobar golf, upadan u oci na kilometar sa onim falcarama.. :cool:
 
Oggy je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
Mislim da sam danas vidio elmira negdje poslije viteza prema travniku, ak je ono njegov bravas :icon_confused:

takodje, vidjen ubica na cesti..
dakle, veceras vracajuci se iz travnika, malo prije auto puta sretnem ovog giganta, dakle magla, mrak, vidljivost dakle minimalna, ide chuner kojem nazad od signalizacije ne radi nista, preticem auto ispred sebe kad se samo pojavi auto (sreca pa je imao registraciju) jedino nju sam vidio..




nadam se da ovaj delegat nije sa foruma neko (ako jeste, onda je ovo krajnje neozbiljno i ugrozavanje ostaih ucesnika u saobracaju..), kako sam vidio skrenuo je na izlazu sa auto puta za kakanj, tako da bi ga kakanjci trebali znati ..



nije niko sa foruma, ovog golfa voza jedan cigo iz kaknja..nista neobicno za ove nase divljake, cuvajte se kakanjaca, nit znaju vozit, nit voze ispravna auta... :cool:


Ovakve ja zovem:
GHOST RYDER-i
:lol::lol::lol:
 
Član
hehehe svaka cast noke skuzio si i ti mene, cestitke golf ti je prerijetka pojava na cesti,srce i je zaigralo kad sam te vidiooo, idem iza one krivine vidim xenone,hauba u hrdji priblizavas se i vidim golfonja i ti,neznam jesi cuo da sam ti svirao, jbg okrenuo bi se ja pa bi te stigao i zvao na pice ali zurio ispred fis-a covjek me cekao da mu prodam cd player.. cestitke za golfa stvarno mu nema ravnog, kad budes opet dolazio najavi da idemo na pice..
 
Zaboravio sam reci da sam cini mi se vidio clana Astra zlo@ sa crvenom astrom u Priboju oko 4,i poslije opet oko 7 takodje u priboju....Astra je bas zlo.....predobra!!!
 
Član
jesam nermine bio sam proso brcanskom... a vidio i upoznao deyu kineza (deyo ) na senjaku oko 22,00 ja bio pod haubom caprko nesto oko sijalica :icon_smile:;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top