Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
mirzaa3,srdjo(cini mi se),GoGo...i vidio sam puga od zerocoola na parkingu,sa ofarbaim lajsnama...nije lose,uopste,extra izgleda :icon_biggrin:
 
Član
Nisam vidio danas nikoga od clanova, al samo zato vidio invaziju novog VW Siroka:D tri komada, zelena, crvena, crna... a onaj zeleni najludji mora da je u pitanju 2.0tfsi
 
Član
SamiRX-8 i Haris, na kahvi bili...u gradu vidio Nenada i Nexusa...nexa nesto ispred Slobode fura...ono frajer :cool:
dejo se kurva ne javlja...ne vraca stick, nije majcu napravio...valja mi ga na gdje, da mu utjeram DUG hahaha
 
Legend
Faya_M5 je napisao(la):
SamiRX-8 i Haris, na kahvi bili...u gradu vidio Nenada i Nexusa...nexa nesto ispred Slobode fura...ono frajer :cool:
dejo se kurva ne javlja...ne vraca stick, nije majcu napravio...valja mi ga na gdje, da mu utjeram DUG hahaha

haha gdje me uoci,jbg furam pomalo:D
 
Član
Sporting je napisao(la):
Nisam vidio danas nikoga od clanova, al samo zato vidio invaziju novog VW Siroka:D tri komada, zelena, crvena, crna... a onaj zeleni najludji mora da je u pitanju 2.0tfsi
Zeleni scirocco je zvijer!!!
 
Član
Joj kako nije, strasan automobil stvarno... kolko se raje samo okrenulo za njim pihhh

Astra je napisao(la):
Sporting je napisao(la):
Nisam vidio danas nikoga od clanova, al samo zato vidio invaziju novog VW Siroka:D tri komada, zelena, crvena, crna... a onaj zeleni najludji mora da je u pitanju 2.0tfsi
Zeleni scirocco je zvijer!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top