clan foruma imao strasan udes u zivinicama!!

clan foruma imao strasan udes u zivinicama!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

emi

Član
svakom se moglo desit, nekad bas malo treba. nek je ziva glava i da brzo ozdravi
 
Član
Radi se o Vladinom bratu Sladjanu. Momak je da ga nema boljeg, nit pije nit pusi nit koji hepek. Sinoc jos stojimo pred mojom kucom ja i Vlado i gledamo kako ode Sladjo da odbaci curu kuci i kad se vracao to se dogodilo. Nikad nije bio brzac, nit je dopustao ikome s kim se vozio da brzo vozi. Ne znam sta je bilo da ga tu potegne, al nije bitno to vise. Bitno je da je sad dobro, imao je danas operaciju, pukao mu je bio jedan prsljen i napukla karlicna kost. Glava je jos sinoc sasivena. Probudio se prije jedno 3 sata poslije operacije i dobro je. Ima male bolove sto je normalno. Sutra mu idemo svi u posjetu. O autu necu ni da pricam, strasno za vidjet. Jos pokusavamo da shvatimo kako je prezivio uopste nesrecu. Nermine tvoj stari je ja mislim zvao hitnu? Ako je tako hvala mu u ime svih nas, i porodice, komsija, prijatelja. Meni licno je on kao brat tako da hvala ko god da mu je pomogao. A on ludjak samo pita za auto, ja ga maloprije zvao kaze mi da mu uslikam Audija i da mu pokazem sutra slike, ne znam kako cu mu na oci bez slika jer je stvarno strasno. Prao ga je svaki boziji dan i cuvao ga kao da mu je dijete. Ne mogu da shvatim kako to tako hoce uvijek na one najbolje.
Eto zelim mu brz oporavak i da mu se tako nesto vise nikad ne dogodi.

Eh i da jos dodam nesto........nema vecih govana od nekih ljudi po bolnicama, cast izuzetcima, ima stvarno ljudi koji rade svoj posao. Sinoc kad smo to bili na gradini i primio je Sladjo nesto protiv bolova, i sad govori njemu taj neki dezurni doktor da ustane i da ide kuci, da primi jos neku inekciju u domu zdravlja kod kuce i da miruje u kuci. I govori njemu Sladjo kako ne moze ustat jer ga bole ledja. Kaze njemu ovaj doktor ma daj hajde mozes ti ustat. Sladjo kaze opet ne mogu nema sanse. Onda njemu kaze doktor ma daj to tebe od teretane bole ledja ovo ono, i onda Vlado krene na ovog da se ne zajebava jer Sladju nikad prije nisu bolila ledja i da mu da uputu da ih snimi, i jedva je ovaj dao. Znaci da nije to bilo na Vladinu inicijativu ne bi ni znali da je momku pukao prsljen, nego je ono nako bilo "ajdi razguli, idi kuci, zavrsili smo s tobom". Et samo opet da napomenem da se treba borit za sebe uvijek, ako ti nesto nije uredu galami, digni uzbunu bori se jednostavno za sebe. Sta mogao je doci kuci i da mu se jos pogorsa stanje, da ne dao Bog ostane nepokretan.....
 
Bas mi je drago da se oporavlja,pozdravite ga od mene....nisam se mogao odma sjetiti imena pa sam naveo njegovog brata jer je i tvoj stari danas pricao sa mojim i spomenuo je vladu u udesu...a znamo se ja i on,bas smo jednom prilikom stajali zajedno kad mi je detaljno,ukratko(sat vremena :) ) pricao o svom autu.....stvarno mi je zao auta,al j*es i auto nek nam je on ziv i zdrav a nek mu to bude opomena za citav zivot da se ne igra pokera sa sudbinom....
pozz
 
Član
zelim bu brz oporavak,,,i imate slike auta dok nije bilo razbijeno,jel momak postavljao u garazu svog audija,,,volio bi da vidim jer sigurno znam momka
 
Član
Vlado se zahvaljuje svima na zeljama za brz oporavak.
Vidjecemo da uslikamo sutra Audija da vidite sta se moze ne dao bog bilo kome desiti.
 
drago mi je da je momak dobro ;)

jel to onaj bordo audi 80,ako jest tesko cu ga i ja prezalit,stvarno je bio lijep,utegnut :icon_sad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top