Citroen C3 1.4 hdi kvar(nema snage)

Citroen C3 1.4 hdi kvar(nema snage)

Član
mjenjana dizna,opet isto,pritisak turba uredu,na dijagnostici ne izbacuje ni jednu gresku,svi parametri u normali,neznam vise sta da gledam i trazim i kome da vozim auto,jednostavno nema snage .Normalno pali ,ne trokira kad radi na stangasu,u prvoj jedva ide uz brdo,ako neko ima bar neki savjet bujrum :blackeye
 
Član
Pogledaj pumpu goriva i dizne imao sam isti problem..
Kad zamijenis dizne moras poci u ovlasceni servis da ih upare preko dijagnostike..
 
Član
Imao isti problem na takvom.Nakon 3 dana kopanja po autu skontao da mi grijaci nerade.Ni dan danas nemogu da vjerujem da me cijelo vrijeme zezao relej grijaca.On riknuo i auto izgubio vucu niti je dizao obrtaje.Jedva nekako nategne na 3000 obrtaja.U leru sve uredno bilo.Nakon zamjene releja grijaca lavic se probudio.Jos mi nije jasno ali relej grijaca je na tom autu ogroman problem.
 
Član
mjenjana dizna,opet isto,pritisak turba uredu,na dijagnostici ne izbacuje ni jednu gresku,svi parametri u normali,neznam vise sta da gledam i trazim i kome da vozim auto,jednostavno nema snage .Normalno pali ,ne trokira kad radi na stangasu,u prvoj jedva ide uz brdo,ako neko ima bar neki savjet bujrum :blackeye
Ako je nekad slucajno radjen servis nije ufaziran motor
 
Top