Cijene goriva u BiH!!! (pad, porast)

Cijene goriva u BiH!!! (pad, porast)

Član
Pred novu godinu iz 3 benzinca vadjen led iz rezervoara I 2 dizela (pravi komadi leda ) ...kazu nova tehnologija iz Panceva ..ako bude i pola marke litar na gazp. ja cu opet na energop. Ili hifu...eto malo informacija :)
 
Član
zbog toga i ja pitam,kod mene komsija,nasuo 500 l dizela,i kaze potrosio negdje oko 200,ono kad je bio veliki minus ostavio kamion preko vikenda ga nije palio,kad u pon da upali,nece,u seperatoru (ne znam ni sta je to :D ) kaze leda blo,puko,sve filtere skoro zaledili,ugl 700 KM popravke bilo,et info iz prve ruke mada i ja sam sipao u autu pune rezervoare nisam imao nikakvih problema
 
Član
ja jednom nasuo 20 km gaspromovog goriva, prešao 90 km otvorene voznje, a inace sipam samo energo petrol ili ina, i s njihovim gorivom istu relaciju prelazim i pređem 120 km . znači živa istina. i plus sto sam osjetio na vuči sa gazpromovim gorivom .
za novu godinu bilo -21 napolju, auto bilo napolju i ništa nije smrzlo
 
Član
dzeni ja sam nasuo na gazpromu na sipu,vjeruj da osjetim da mi manje trosi na kazaljic,jos ja lika pitam dolje sto radi,reko citao sam da se uvoze neka ulja i da se mijesaju,reko da ne valjda kvalitet nafte,kaze pusti to,ja imam cetvroku cipovanu na 160 ks i da ne valjda gorivo nebi ja sipao....
 
Član
ja jednom nasuo 20 km gaspromovog goriva, prešao 90 km otvorene voznje, a inace sipam samo energo petrol ili ina, i s njihovim gorivom istu relaciju prelazim i pređem 120 km . znači živa istina. i plus sto sam osjetio na vuči sa gazpromovim gorivom .
za novu godinu bilo -21 napolju, auto bilo napolju i ništa nije smrzlo

Ja s 20km 100km gradske voznje. 2.0 hdi remapiran na nekih 125-130ks. Nemoguce 10l da trosi grada. Pao je kvalitet goriva zajedno sa cijenom
 
Član
Zenica
Benzin 1.96
Plin 1.01
Na energopetrolu, petrol prvi spusti cijenu, hifa je najskuplja bila prije dva dana
u svakom slucaju, sipam samo na energopetrolu

Usput, ljepota, 30KM skoro 30l plina i nekih 300 i nesto sitno kilometara:D:D
 
Član
Ja vec pola godine sipam u golfa od radnje na gazpromu u barama i nikakvih problema, samo sto u zadnje vrijeme kako su minusi kazaljka od goriva pada ko luda :s isto da trosi 10l
 
Član
Ja vec pola godine sipam u golfa od radnje na gazpromu u barama i nikakvih problema, samo sto u zadnje vrijeme kako su minusi kazaljka od goriva pada ko luda :s isto da trosi 10l

Kod mene pezo i trosi 10 sad, il je do minusa, ili je i jedno i drugo hehe. Ali 20km 100km i trazi opet :D
Ja vec pola godine sipam u golfa od radnje na gazpromu u barama i nikakvih problema, samo sto u zadnje vrijeme kako su minusi kazaljka od goriva pada ko luda :s isto da trosi 10l
 
Član
Prije 10L trosio po gradu, sada trosi isto 10L, dere guzove prije i sada :D ja primjetio nista nisam da je losijeg kvalitete gorivo, mada ja sipam na benziskoj Cavkunovic i ona mi se najbolje pokazala, na ostalim benzinskim pumpama dosta osjetim da je losije gorivo i da manje prelazim i to prije pojeftinjenja. Zato sipam samo kod njih...
 
Top