Chrysler 300c

Chrysler 300c

Član
Sa ovim felnama svake godinu moras mijenjat spone na tockovima. Motor je prica za sebe , auto tesko 2tone , dizelaski 3.0 motor koji daje 220 konjskih snaga ubrzava za 7,6s od 0-100... Dijelove moras narucivati , jedino je tu zeznuto , dok dodje sa ebaya mjesec dana...Nista se dosad nije kvarilo.Jedino je za tocit tezak na ovim felnama trosi bruku(cca 14 litara), na 18kama potrosnja ide od 9-11l ,al ne bih skidao ove felne da trosi 20 litara , bez njih je auto:icon_sad:... Zvuk motora je takodjer prica za sebe , kaze u mene komsija ja se prepadnem kad cujem , a potom vidim ovo auto :lol: ... Inace ja ga ne vozam , ali zet mi ide cesto po inostranstvo pa mu ja dam CCa ,a on meni ovog. Ne znam da li postoji osoba u Sarajevu koja se nije okrenula za njim.
 
BHT Ovisnik
ma on se meni sviđa i sa njegovim originalnim 17-kama,stvarno je premocno auto,a benzinci da li su isto mercedesovi,ljepsa mi djeluje opcija benzin-plin:icon_biggrin:
a spone,krajnice,lezajeve i sl., jel njih moras narucivati isto sa ebaya ili ima i ovuda,te jesu li kako skupi s obzirom na hajmo reci merca E klasu tog godista,ili bmw e60
 
Član
CoL3 je napisao(la):
ma on se meni sviđa i sa njegovim originalnim 17-kama,stvarno je premocno auto,a benzinci da li su isto mercedesovi,ljepsa mi djeluje opcija benzin-plin:icon_biggrin:
a spone,krajnice,lezajeve i sl., jel njih moras narucivati isto sa ebaya ili ima i ovuda,te jesu li kako skupi s obzirom na hajmo reci merca E klasu tog godista,ili bmw e60
Za cijene ti ne bih znao reci , uglavno jeftiniji su od mercove E klase , a ovdje imas u AUTOline za njega dijelove... Samo nije bilo spone ...
 
Član
Odličan 300C samo ne kontam šta traži u ovom podforumu... Nije ni Golf bosansko vozilo ako je napravljen u TAS-u
 
Top