chrom &&&

chrom &&&

Legend
madmono je napisao(la):
MawiGenius je napisao(la):
volio bi ja neg sta :D samo kkoliko kesa i gdje se radii nevjerujem da ima igdje ovde ..

Nemoze nikako po zakonu nije dozvoljena ova boja...
A druga stavar za ovakvu boju ti treba kompresor od 10 bara a to kod nas nema pa tako zaboravi slobodno:icon_cry:

i ja mislim da ne moze ... bar ne kod nas,seik moze da kupi :D
a 10 bar-a , kako mislis kod nas nema ? bez problema...
 
Član
enesss je napisao(la):
madmono je napisao(la):
MawiGenius je napisao(la):
volio bi ja neg sta :D samo kkoliko kesa i gdje se radii nevjerujem da ima igdje ovde ..

Nemoze nikako po zakonu nije dozvoljena ova boja...
A druga stavar za ovakvu boju ti treba kompresor od 10 bara a to kod nas nema pa tako zaboravi slobodno:icon_cry:

i ja mislim da ne moze ... bar ne kod nas,seik moze da kupi :D
a 10 bar-a , kako mislis kod nas nema ? bez problema...


Ma joj nema niko kompresor od 10 radnih bara to je vec ogroman prtisak i zato niko ne radi to naravno takava operema kosta bruku para... I ne bi isplatilo kupovati.. Mislim za ove nase uslove:D
 
Član
ispravak svih postova.u bih je stigla ta boja.cijena skoro kao baza,oko 60 km.obicni kompresor,2k boja.isti pricip lakiranja.iduci tjedan jednom momku radim motor u crom izvedbi;)
 
Član
firma u Slo i Cro ima tu boju
princip farbanja je ovakav

http://www.youtube.com/watch?v=Up_CLJXRyaM

cijena 1kg je 120KM

dok nadjem ostale podatke postavim ;)
 
nit je 60 nit je 120KM ta boja, kilo te boje kosta oko 200KM ima je kupiti tu blizu mene, nanosi se baza 9 puta... znaci kilo je oko 200KM i ide 9 ruka baze, jutros mi kolega kupio da boji felge, pa cemo vidjeti kako ce to izgledati...
 
Član
HFintegrale je napisao(la):
nit je 60 nit je 120KM ta boja, kilo te boje kosta oko 200KM ima je kupiti tu blizu mene, nanosi se baza 9 puta... znaci kilo je oko 200KM i ide 9 ruka baze, jutros mi kolega kupio da boji felge, pa cemo vidjeti kako ce to izgledati...

prije otprilike godinu sam slao toj firmi mail da mi jave kako se moze doci do te boje i rekli su mi cijenu al da je ne salju jer nemaju zastupnika u BiH, pitao da ja lovu uplatim a oni posalju busem ili nekako nisu htjeli :( znaci uslov samo da dodjem do Slo da kupim


a evo link jos jedne firme koja se isto bavi sa tom "bojom" i nalaze se ISTO u Slo a imaju zastupnika i u Zagrebu pa se raspitaj ako zelis sta raditi ;) ja sam se odlucio ipak za pravo niklovanje ;)

http://www.flashchrome.eu/index.php?p=3
 
Član
nema,,, onda meni propadose projekti....nebi otiso u slo kad bi mi dzaba dali boju....ima firma preko puta moje kuce ali oni chromiraju samo manje predmete...mala im masina...mogao bi neke detalje uradit kao npr.karambolku ili nesto slicno ali bi bilo ruzno da ga saram...hvala svima koji su se potrudili ;) najbolji steeeee
 
ma to mene bas i ne zanima, samo kazem kakva je sitvacija i kolko kosta i kako bi trebalo pravilno da se farba i da ima u Mostaru kakva crna Slovenija... :lol:
 
Top