Četverogodišnjakinja vozi automobil glavnom cestom

Četverogodišnjakinja vozi automobil glavnom cestom

Član
Šokantni videosnimak četverogodišnjakinje koja upravlja vozilom glavnom ulicom u jednom kineskom gradu objavili su gotovo svi svjetski mediji. Nemarni roditelji dozvolili su svojoj djevojčici da vozi, dok je otac sjedio na zadnjem sjedištu i "davao joj uputstva", a majka snimala.
<iframe width="420" height="345" src="http://www.youtube.com/embed/wnvpyErD8eI" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Snimak malene Kineskinje koja upravlja vozilom šokirao je sve oni koji su ga pogledali. Dok vozi, otac joj govori da gleda ispred sebe i da se skoncentriše, te je podstiče da pretiče druga vozila.

U jednom trenutku djevojčica se pogrešno prestrojila, ali vješto manevriše volanom i prelazi u drugu traku, te nastavlja voziti.

Nakon nekoliko minuta, otac ju je zamolio da zaustavi automobil, kako bi on nastavio voziti. Ne moramo ni reći da djevojčica nije imala sigurnosni pojas.

Navodno, video je snimljen u gradu Jinan u provinciji Shandong.
 
Član
A zar kod kineza pedale dodju iza volana ? Aj mi samo reci kako malo dijete od 4 godine moze vidjeti preko volana a u isto vrijeme da dodirne i pedale makar sic naprijed bio zakovan ??? :icon_eek:
 
Član
ma nemoze ona gasa dodirnuti jedino ako nije kao u IMT-a 39-ke rucni gas,,nesto mi je ovo sumnjivo:icon_confused:
 
Član
tibor987 je napisao(la):
A zar kod kineza pedale dodju iza volana ? Aj mi samo reci kako malo dijete od 4 godine moze vidjeti preko volana a u isto vrijeme da dodirne i pedale makar sic naprijed bio zakovan ??? :icon_eek:

mislim da se na kraju vidi kako joj babo vadi pomocne papucice kao kod invalida one preteze ;) 2:24 pogledaj

ludi kinezi nema blesavijeg naroda :lol::lol:
 

OmO

Član
Ma ovo je ona nekom sjedila u krilu i kad je kamera pri kraju pocela da snima ulicu, covjek se premjestio na zadnje sjediste! I corav bi vidio da je stariji vozio :D
Na 1:54 se jasno vidi kako sjedi lijepo i odjednom spade dole, sto znaci da je sjedila na krilu...
 
Legend
bas ga vjesto vozi , a ovom degenu tati malo pameti treba naliti
nasao je bas u kojim uvjetima i prometu da joj da volan ...
 
Top