Cestitke :)

Cestitke :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Eko

Član
Imate li ih i vi i koliko :cool:

evo mojih za 2 godine... fali jos jedna, zaboravio mi milicajac dati prekrsajni nalog al zato su uplatnice sve tu :D oko 200km ukupno, nista strasno, fin sam vozac, ovo su sve kazne za folije i mozda jedna od neki dan za preticanje iako je nedozvoljeno znakom.

 

IGY

Član
ih sta ih ja imam
imam cak i sliku negdje kad me presretac uhvatio na 212 :lol: i kad je otisla vozacka na 2 mjeseca
skupim sve na kamaru kuci pa slikam
 
Član
Eko je napisao(la):
Imate li ih i vi i koliko :cool:

evo mojih za 2 godine... fali jos jedna, zaboravio mi milicajac dati prekrsajni nalog al zato su uplatnice sve tu :D oko 200km ukupno, nista strasno, fin sam vozac, ovo su sve kazne za folije i mozda jedna od neki dan za preticanje iako je nedozvoljeno znakom.


cestitke i od mene;);) cim nadjem sve uplatnice svojei od skutera i od auta uslikat cu pa ces viditi sta ja sve imam:D
 
Član
IGY je napisao(la):
ih sta ih ja imam
imam cak i sliku negdje kad me presretac uhvatio na 212 :lol: i kad je otisla vozacka na 2 mjeseca
skupim sve na kamaru kuci pa slikam

auuuu 212:icon_question::icon_question: pa gdje je to bilo:icon_question: na auto-putu:icon_question::icon_question:
 

Eko

Član
znao sam da ima gorih heheh ajmo slikajte pa stavite :p i pravo saberite pa da vidimo na kraju koliko cemo dati para ukupno na kazne..

sto reko' neki frajer na forumu : "Tuning is not a crime .. we'll it is but fuck it!"
 
Član
Eko je napisao(la):
znao sam da ima gorih heheh ajmo slikajte pa stavite :p i pravo saberite pa da vidimo na kraju koliko cemo dati para ukupno na kazne..

sto reko' neki frajer na forumu : "Tuning is not a crime .. we'll it is but fuck it!"

bgm naci cu sve i jednu uplatnicu uslikat cu i postaviti;) neznam gdje su mi kazne to je negdje sad na jadranskom moru:D inace svaku bacim kad platim ostavim samo uplatniocu za svaki slucaj..sreca pa ostavi ovu sto su me na granici pisali qrac bi mogao regat auto dok neplatim opet kaznu:lol:
 

Eko

Član
ja ove nisam jos platio ... nisu mi ovdje i placene .. mada nemam mozda 1-2 placene :D kao sto rekoh , uzoran i savjestan vozac :))
 
Član
Eko je napisao(la):
ja ove nisam jos platio ... nisu mi ovdje i placene .. mada nemam mozda 1-2 placene :D kao sto rekoh , uzoran i savjestan vozac :))

:lol::lol: pa idi plati ako zakasnis 8 dana troskovi plus 20-40km.. tako sam ja morao za sve i jednu kaznu sto sam zakasnio uplatit
 

Eko

Član
elmir je napisao(la):
Eko je napisao(la):
ja ove nisam jos platio ... nisu mi ovdje i placene .. mada nemam mozda 1-2 placene :D kao sto rekoh , uzoran i savjestan vozac :))

:lol::lol: pa idi plati ako zakasnis 8 dana troskovi plus 20-40km.. tako sam ja morao za sve i jednu kaznu sto sam zakasnio uplatit

ima ovdje kazni stari preko godinu :D vidis i zaboravio sam te troskove... znaci dodaj jos 20 po svakoj na ovih 200 km :cool: znaci 20 km a 5-6 naloga znaci 120 km + 200 = 320 km nabijem ih
 
Član
Eko je napisao(la):
elmir je napisao(la):
Eko je napisao(la):
ja ove nisam jos platio ... nisu mi ovdje i placene .. mada nemam mozda 1-2 placene :D kao sto rekoh , uzoran i savjestan vozac :))

:lol::lol: pa idi plati ako zakasnis 8 dana troskovi plus 20-40km.. tako sam ja morao za sve i jednu kaznu sto sam zakasnio uplatit

ima ovdje kazni stari preko godinu :D vidis i zaboravio sam te troskove... znaci dodaj jos 20 po svakoj na ovih 200 km :cool: znaci 20 km a 5-6 naloga znaci 120 km + 200 = 320 km nabijem ih

hehe...bogami ti ces izgleda morati dignuti kredit da sve to platis...:D:D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top