celicare 17"

celicare 17"

Član
da li postoje i mogul se nabaviti celicne felge 17" sa rasponom rupa 4X98 :icon_question:
 
Član
tesko cu to naci znam steta a postojali su neki planovi :icon_sad: znam da od ovih novijh auta Opel Insignia ima 17" celicne samo neznam koji je raspon rupa :icon_question:
 
Član
ja sam nekad NEKAD zamisljao u glavi da uzmem od renoa 16-ke celicare i da neku glupost s njima napravim, pretvorim ih u jotare ili nesto, ali bas 16-ke i neki lud profil gume, ali nisam mogao naci jer su rijetke bas rijetke i dolaze samo na nekim novijim renoima.. a 17-ke taj neki slican raspon neces niakd naci..
 
nema nigdje 4x100 il 4x98 čeličnih 17-ki...potražio sam malo po ebay-u i nema...tako da, sumnjam da ćeš nać
 
Član
trizex je napisao(la):
16ki ima, imal' ko zainteresovan za set? :)

ja sam zainteresovan ali jedino da ti platim u parama iz igrice jer ovako uzivo KMova ni na vidiku:lol::lol::lol::lol::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Član
elmir je napisao(la):
trizex je napisao(la):
16ki ima, imal' ko zainteresovan za set? :)

ja sam zainteresovan ali jedino da ti platim u parama iz igrice jer ovako uzivo KMova ni na vidiku:lol::lol::lol::lol::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:

u tom slucaju ja nisam zainteresovan :icon_biggrin:
 
Član
elmir je napisao(la):
ja sam nekad NEKAD zamisljao u glavi da uzmem od renoa 16-ke celicare i da neku glupost s njima napravim, pretvorim ih u jotare ili nesto, ali bas 16-ke i neki lud profil gume, ali nisam mogao naci jer su rijetke bas rijetke i dolaze samo na nekim novijim renoima.. a 17-ke taj neki slican raspon neces niakd naci..
citas me to sam i ja mislio uraditi steta za 17" al ni 16" nebi bile lose :icon_smile:
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
ja zna 100% da imaju celicare 17" za citroen c8 eh sad ako je isti raspon onda moze---
imaju al bi se onda morao peglati narucivati adaptere koji nisu jeftini ;) ma ako me prenese prodacu one svoje alu felge i kupiti cu te :D
 
promijenis auto ako je manja verga :D





da ti dam malo morala u potrazi...
moja ti je preporuka ako ti nije skupo da odes u neku francusku ili italijansku autokucu i narucis sebi ili se raspitas....
 
Član
:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek: slike beton, ma skontacu ja nesta al ovo se mora uraditi :D
 
Top