Cd aura seat toledo 2003

Cd aura seat toledo 2003

Član
Pozdrav
Na cd-u aura od seata toleda 2003 mi pise na ekranu SAFE.
Auto sam skoro kupio i momak mi je vratio fabricki cd medjutim nije ukucao kod.
E sad, kazu mi da moram kao ostaviti auto na kontaktu i upaljenom cd-u da bi mi izbacio ukucavanje sifre.Sifru imam samo mi glupo cekati sat-dva, sve nesto mislim jel mi to stetno za grijace posto ce sat - dva se zagrijavati?
Ima li neko strucniji sa da mi objasni?
hvala
 
sumnjam da je to predvidjeno da se ceka 1-2 h da izbaci da uneses kod...mora bit opcija da ti pokrenest unosenje coda..pipaj. nemas sta pokvarit
 
Član
Na VW kad uneseš kod pogrešno 2-put moraš čekat 1h da možeš opet pokušat unijeti kod . Radio mora biti upaljen taj 1h , a ne treba kontakt ako možeš upaliti radio bez kontakta ,a vjerovatno možeš . Kroz 1h se radio sam ugasi i ti čim upališ možeš unosit kod ponovo 2-put i tako u krug .

Vjerovatno je isto ili slično i za Seata .
 
Legend
Pozdrav
Na cd-u aura od seata toleda 2003 mi pise na ekranu SAFE.
Auto sam skoro kupio i momak mi je vratio fabricki cd medjutim nije ukucao kod.
E sad, kazu mi da moram kao ostaviti auto na kontaktu i upaljenom cd-u da bi mi izbacio ukucavanje sifre.Sifru imam samo mi glupo cekati sat-dva, sve nesto mislim jel mi to stetno za grijace posto ce sat - dva se zagrijavati?
Ima li neko strucniji sa da mi objasni?
hvala
Druze... grijaci nemaju veze s tim koliko ces ti drzati upaljen kontakt... oni imaju svoj interval, odrade i ugase se...
Al svakako ako si 3 puta ukucao pogresan ili ne, moras ga dekodirati ako nemas originalni... ;)

poz... :)
 
izvadi player i skopcaj ga na stari akuu ako imas ili punjac tj.starter ako ti je sumnjivo drzanje kontakta
a cekat ces 1 sat da mozes opet unijet CODE
ako nemas pravog koda i mislis experimentisat mani se muke odnesi kakvom dobrom RTV serviseru i za 15 minuta ti sve rijesi i dobijes kod napismeno za samo 10KM ;)
 
Član
meni je code napisan flomasterom na kucistu kasetofona...pogledaj mozda je i kod tebe .
 
Top