Brock Felge, Crne ili silver

Brock Felge, Crne ili silver

Član
abd za 2 mjeseca kad budem skido zimske gume... i stavljo ljetne...mislim uzmati Brock felge...18"..... sada sam u dilemi, kupiti crne ili silvercrne

evo ove srebrenocrne
421.jpg


100% crne
audiA1.jpg


ipak mislim da su ove crne lakse z odrzavanje...jer i ako ih izgrebem slucajno na trotoar mogu ih lakirati....dok ove srebrene puno teze....

auto mi je iste boje ko ovaj golf, tako da crne mozda najbolje legnu
fuK.jpg
 
Član
evo jos koja slika
F%20Ford%20B24-SGVP-3.JPG


nisu lose, samo sam gledo na nekom njemackom forumu...nekom liku s pocela guliti ova crna farba s strana....
jbg to je pravo tesko poslje lakirati.... dok crne ko sale zakrpis..

i jedna crna
11052010300.jpg
 
Administrator
te srebreno crne... ove crne mi nisu nesto iskreno... zatvore auto isto kao i celicare... bar meni...
 
Član
nije bas neki extra lijep model felge ali ako tebi pase ok
samo savjet crna felga nikad na auto koje nije totalno spusteno
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
nije bas neki extra lijep model felge ali ako tebi pase ok
samo savjet crna felga nikad na auto koje nije totalno spusteno

hm sto to?
mislio sam spustati ali sam odusto... kod nas ulice s uzasne za to... trotoari visoki... hos na trotoar ima da s izjebez ko lud ..... tako da sam odusto...

ali sa 18" felgom...225/40 gumom..necu imati neki razmak izmedju limarije i gume...

jedno vrijeme sam mislio uzeti ovu felgu ispod, ali mi s ne svijda sto je slicne boje ko auto mi...nebi to bas islo:

RC18-2.jpg
 
Početnik
ti samo narucujes pitas i slicno i sve to ali nikad da vidimo auto u garazi,,sta se stidis nece ga niko pojest,,ccc :D
 
Član
a inace o kojem je autu rijec?
a sta se tice toga 18ka i bez spustanja to ce opet biti ko koza visoko moras to srediti adekvatnom kombinacijom amortizera i opruga.
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
ti samo narucujes pitas i slicno i sve to ali nikad da vidimo auto u garazi,,sta se stidis nece ga niko pojest,,ccc :D

hehehe, ma svaki put krenem da postavim kakve slike...onda odustanem... radi procesa...postavicu uskoro.... a pravo da ti kazem nemam nekih slika..jedino ova slicica za foruma...

abd kad sve nabavim i postavim slikacu :cool:

bmwscaner je napisao(la):
a inace o kojem je autu rijec?
a sta se tice toga 18ka i bez spustanja to ce opet biti ko koza visoko moras to srediti adekvatnom kombinacijom amortizera i opruga.

jetta iz SADa...07

identicna ovoj
2007_volkswagen_jetta_wolfsburg_edition_orland_park_il_92499411790512626.jpg


jbg znam da je visoka ali sta cu... da je spustam .... ne znam... mislio sam uzimati KW gewinde .... skupo me izadje...vidjecu kad budem stavio felge, da uzmem neke nove amortizere da je malo bar spustim za par cm...
 
Član
18" bez spustanja, to ne izgleda bas fino... uzmes barem kw, weitec opruge za nekih 200eura kod muhe, i spustis neka 3cm, ono taman dovoljno... btw ne spustas auto amortizerima novim...
 
Administrator
kao sto limpi kaze neces sa amortizerima spustiti auto, vec sa oprugama...
ali tema nije spustanje, kad kupis felge onda ces vidjeti hoce li biti potrebno ili ne... ja mislim da hoce :)
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
kao sto limpi kaze neces sa amortizerima spustiti auto, vec sa oprugama...
ali tema nije spustanje, kad kupis felge onda ces vidjeti hoce li biti potrebno ili ne... ja mislim da hoce :)

od prilike za koliko maruna s mogu uzeti bolje opruge...
ako budem spusto to ce biti nekih 3-4cm...
prednji branik mi je spusten previse sad,i ako je fabricki...

tako mozda 3-4cm zadnji tocovi, a 2-3cm prednji..
 
Član
crne su previse mrtvi, i zatvorice ti auto... jos kod tebe nije ni spustan, tako da... ja bi isao na crno-sive
 
Top