Brdska auto trka LOPARE 2009 - šampionat RS

Brdska auto trka LOPARE 2009 - šampionat RS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
U organizaciji AMKK "Feromont Sport" Bijeljina, dana 2. i 3. maja održaće se brdska auto trka "Lopare 2009"

Mjesto održavanja trka: Lopare-Tobut 35km od Bijeljine

Raspored:

02.05.2009. Brdska trka „Lopare“ Majevica-trening
03.05.2009. Brdska trka „Lopare“ Majevica-trka


Prema programu takmičenja 02. maja (subota) održaće se dva treninga а 03. maja 2009. godine brdska auto-trka kroz Tobut.
Organizatori najavljuju dolazak vozača iz Srbije , Crne Gore, Republike Srpske i BiH.

Staza je dužine cca 3100-3150 m.Staza ima dosta brzih dijelova i u solidnom je stanju(asfaltna podloga urađena prošle jeseni).

SLika%20staze.jpg
 
Član
Ovo bi se dalo otic pogledat :)

Voze se dvije voznje i u nedjelju?

Predpostavljam jer je kratka staza...
 
Legend
Da ovo organizuje Rajković, ja bi definitivno trebao do njega da pogledam malo ovo.
Zao mi je sto nemam mogucnost nikakvu da vozim ovakvo nesto, jer ovaj dio puta mi je urezan u memoriju, znam svaki kamencic na cesti gdje stoji, bas bi volio odvoziti da vidim vrijeme.
 
Član
Ne moze se bez trkaceg auta sa rollbarom i slicnim stvarima koje propisuje pravilnik. Jedino ak si bas dobar sa organizatorom, da te pusti zadnjeg da vozis na svoju odgovornost. Inace, ova trka je upisana i u BIHAMKov kalendar, pa se vjerovatno boduje i za sampionat BiH, ne samo RS-a ;)
 
Legend
Znam sve sta treba, zato i kazem. Bio bi idealan jedan mali Suzuki Swift.
Staza je odlicna juce sam bas prolazio, a i danas cu, svake sedmice tri dana idem u Bjeljinu, vec neke dvije godine redovno.
 
Član
Ev jedan video, drugo vrijeme na trci, Opel Vectra ST...

http://www.youtube.com/watch?v=fh5TQFsSK90
 
Član
Josipovic bio prvi...
Hoti je nazalost Lancia se pokvarila nakon drugog treninga,tako da u nedjelju nije bio na trci...

E da ona Formula 3 je imala najbolje vrijeme na stazi, 1,41
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top