Brcko Gas osiguranje - vasa iskustva?

Brcko Gas osiguranje - vasa iskustva?

drugovi i drugarice :123: zanima me jel ima ko od vas kakva iskustva s ovom osiguravajucom kucom... pozitivno, negativno bilo kakvo? Pisite sta znate :)
 
Član
Pozitivno je to sto su ubjedljivo jeftiniji od ostalih.evo licno meni skoro 90km jeftinije,malo sam se raspitivao,ali ipak nisam otisao kod njih. Ne znam kako ide sa naplatom osiguranja i tim stvarima,jos nisam ni cuo od nekoga da je imao potrebu naplatit. Ne znam koliko se za tih recemo 100km isplati preci kod njih.
 
Član
ArminM je napisao(la):
Pozitivno je to sto su ubjedljivo jeftiniji od ostalih.evo licno meni skoro 90km jeftinije,malo sam se raspitivao,ali ipak nisam otisao kod njih. Ne znam kako ide sa naplatom osiguranja i tim stvarima,jos nisam ni cuo od nekoga da je imao potrebu naplatit. Ne znam koliko se za tih recemo 100km isplati preci kod njih.

Pa ne naplacujes ti od svoje osiguravajuce kuce, malo si se zajebao.

@hf tamo sam regao dva auta prije vise od pola god. , sve ok, nikakvih problema da kazem, znatno jeftiniji od ostalih....
 
Član
trizex je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
Pozitivno je to sto su ubjedljivo jeftiniji od ostalih.evo licno meni skoro 90km jeftinije,malo sam se raspitivao,ali ipak nisam otisao kod njih. Ne znam kako ide sa naplatom osiguranja i tim stvarima,jos nisam ni cuo od nekoga da je imao potrebu naplatit. Ne znam koliko se za tih recemo 100km isplati preci kod njih.

Pa ne naplacujes ti od svoje osiguravajuce kuce, malo si se zajebao.

@hf tamo sam regao dva auta prije vise od pola god. , sve ok, nikakvih problema da kazem, znatno jeftiniji od ostalih....

lose sam napisao,nisam tako ni mislio. Kad se desi udes naplacujes od osiguranja onog ko te udario,jasno mi je. Tvoje osiguranje ti nije ni bitno osim u slucaju nekih povreda ili tako nesto,ne znam ni ja kakve sve situacije trebaju biti da ti tvoje osiguranje placa,il sta ja znam. Puno ljudi uglavnom ide u brcko gas zbog tog pojeftinjenja. Moja komsinca radi kod nas u gradu zastupnistvo za brcko gas,malo sam pricao s njom oko toga,ali ja opet nisam mijenjao :icon_biggrin:eek:siguranje;);)
 
Član
ja sam imo uzasna iskustva sa ovim osiguranjem kad sam imo sudar prije 8 mjeseci jos cekam pare
 
Član
Ja sam imao gadnu saobracajku, lik sto je bio kriv bio iz Brcko Gasa, sve bilo sredjeno za dvije sedmice (policijski zapisnik i procjena stete), jest da je VIP pomogao i da sam za te pare i jos svojih kupio kod njih proslu A6, ali stvarno je sve bilo gotovo u max roku.
 
Član
Po izvještajima agencije za nadzor osiguranja u RS ovo je osiguranje najbolje po isplatama šteta i svake godine efikasnost likvidiranja štetnih događaja prijavljuju da je 100% prema AZORS-u što je i istina jer u komunikaciji sa njima stvarno sam shvatio da su najstručniji u RS-u... ako ti nešto ne bude jasno nazovi broj 049/220-000 i traži lokal 107 se bavi odštetnim zahtjevima (centrala u Brčkom), tu se daje zadnje odobrenje za likvidiranje štete jer zadnje odobrenje daje direktor društva gdin. Sofić Cvjetin pa se možeš raspitati sve kod njih ako ti bude nešto nejasno.
 
Top