Brava na gepeku zeza

Brava na gepeku zeza

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E ovako imam centralnu bravu na daljinski Golf 3 kada otključam daljinskim putem treba da se otključa i gepek medjutim to se nekad desi a nekad neće motorić odradi svoje vidim po bravi da se pomjeri al idalje ostane zaključan onda moram ručno otključati i tako svaki put naidje period od nekoliko dana brava super radi i onda zašteka i sve tako neznam u čemu je caka može li mi neko pomoći dati neki savjet :icon_question:
 
Član
Adibg je napisao(la):
E ovako imam centralnu bravu na daljinski Golf 3 kada otključam daljinskim putem treba da se otključa i gepek medjutim to se nekad desi a nekad neće motorić odradi svoje vidim po bravi da se pomjeri al idalje ostane zaključan onda moram ručno otključati i tako svaki put naidje period od nekoliko dana brava super radi i onda zašteka i sve tako neznam u čemu je caka može li mi neko pomoći dati neki savjet :icon_question:

rastavi vrata sa unutrasnje strane, pa vidi da nije kakav sastav oslabio, podmazi valo metalne dijelove..........kod mene je nedavno bilo slicno na polu, al nije nikako otvarao.....razlog spao motoric sa brave i nije moglo otvoriti........ sretno
 
imao isti slucaj,spala jedna poluga s unutrasnje strane (bas na bravi) vratio je i sve ok (jezicak nkad predje preko nje a nekad ne)
 
Član
Znači drug otvorim gepek sa unutrašnje strane skinem tapacirung drži ga jedan šaraf ostalo su žabice i ispod njega se naleze te poluge to trebam zakačiti i to je to ako sam dobro skonto mene buni to što nekad hoće otvoriti na daljinski a nekad neće zato sam i tražio pomoć hajd rasturiću to pa javim
 
jeste,sve si fino odradio sad kljuc u bravu i otkljucaj-zakljucaj pa ces vidjeti kako jedan jezicak nekad profuli a nekad zakaci za polugu...popusti se vremenom pa je treba dotegnuti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top