Branici golf 2

Branici golf 2

Član
Ovako, imam plitke (tanke,uske) branike na duji, i zanima me ima li ikakva shema da se odrade kao oni sa krom lajsnama, posto ih je vrlo tesko naci u ok stanju, a novi malo poskupi, zna li netko moze li se iskopirati ili nesti drugo, ja sam mislio pokusati sa krom trakama onim ukrasnim samo uzeti tocne mjere.. ima li netko neki savjet, nazalost bez slike sam ali tko zna zna o cemu pricam, moji su branici skroz crni bez linija onih crom ili slicno, tnx unaprijed
 
Član
Cuo sam da taj sprej ne valja i pogotovo sto donja lajsna se ne moze odraditi jer je u udubini...
 
Član
Zavisi od kvaliteta spreja, a i udubine se mogu popuniti samo polako i precizno. Imaju oni sprejevi za farove isto sto popravljaju sjenilo vidio sam da neki bas podsjecaju na krom :D
 
Član
Mislim da je bolje lajsnama, vidit cemo i druge sta kazu, ko je to radio, mada sumnjam svi teze gti stilu ja ocu retro :D
 
Član
Taj krom efekat se nikad ne moze dobiti pipsom, nije to to uopste, na kraju opet bude kao obicna srebrna boja. Mijo pokusaj to sto si zamislio, nista ne gubis, probaj :)
Vidio sam ima par mjeseci kod Stube da je prodavao nove, samo se ne sjecam cijene, ili da mozes naci negdje krom foliju pa nesto pokusati uraditi. :)
 
Član
Pokusat cu s krom lajsnama sa dobrim mjerama bi trebalo biti ok nego eto zelim cuti misljenje, puno vise bi usparao novca kad bi super ispalo...
 
Tesko ces naci krom lajsne ok kvalitete svake se pocmu guliti i i izgube sjaj vremenom bez oem lajsni mislim da ces tesko ista uspjet
 
Top