bosch pumpa i ulje

bosch pumpa i ulje

Član
96 je godište, 66kw TDI. Pokušaću ja to sa uljem sigurno, ali ću usput i otići do ovog servisa, da to sve malo pregledaju, i zavisno od cijene će biti odlučeno da li će se praviti.
 
Član
Bio sam danas u ovom servisu. Za ovog Golfa i nije toliko skupo. Sve me izašlo 180 maraka. Bila je opcija da moju reparira ili da mi već stavi repariranu a da moju uzme i ostaje ista cijena. Ja sam uzeo već tu gotovu. Danas je auto dobro radio, nije bilo nemirnog rada. Vidiće se u narednim danima da li je sve u redu. Daju garanciju godinu dana. I moje preporuke, starno su ljudi ekstra, i nagodni su, ljubazni, sve 5.
 
Član
I meni majstor danas preporuci da naspem na pun rezervoar litar ATF ulja .. ee sad ima li razlike u tim uljima, koje je bolje, losije ?? I interesuje me cijena jednog litra ??
 
Član
Nema potrebe da sipate ATF ili nesto drugo...Rusi napravili proizvod za tu stvar konkretno, zove se DIESEL LUBE i ima na NESTRO PUMPAMA i NIS-GASPROM i sipa se 0.25 litara bocica na 50 litara goriva, koliko ja znam na NESTRO PETROLU kosta 2.30 KM a na Gaspromu 2.50 KM. Eto pa da ne lupate glavu, a proizvod isproban i koristan.
 
Top