Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Član
RE: BORA BORA

Nemožeš ti bez golfa :lol: Našao si idelano rješenje puno većeg i opremljenijeg golfa ;) Neka bude sa srećom prelijepa bora ;)
 
RE: BORA BORA

ma bit ce tuninga,to je dio moje zivotne filozofije,heheh
ali nece bas biti nekakvih ogromnih prerada...stat ce gewinde,xenoni,grill kakav,uglavnom ne previse...ali zato cu malo zesci I.C.E. utrpati jer sam sada bolji sa opremom i luksuzom nego sa golfom koji je bio jako ocuvan ali i gol ko puska,hehehe...
 
Član
RE: BORA BORA

Bora dobra biti mora, nek bude bolja od Golfića da se vidi stil nermina suljagića :cool::cool:
 
Član
RE: BORA BORA

svaka cast care,prelijepa je,extra.boja extra,karavan,puno opreme,,sta vise za pozelit. Neka je sa srecom,da se navozas,pa kupio i bolje;);)
 
Član
RE: BORA BORA

bitno je da si ti zadovoljan,auto je vrh,uz malo prerada imat ces momacko/porodicno,po meni je vec full....sretno
 
Član
RE: BORA BORA

jako fina bora, rodjak ima golfa IV karavana s tih 115ks i 6 brzina i auto odlicno ide malo trosi a i predobar motor sto se tice svega, samo u njega je cvrka bas full fullova od koze pa do spricaljki za farove,senzora za kisu,originalnih onih farova sa lecom i xenonom ma auto obli glava.. nadam se da ces se potruditi da bora izgleda bas bassss fulll, moj savjet trazi i ti farove sa socovima za boru ali one original, voza se kod nas u travniku limuzina s tim farovima, uhhh, boli glava..
 
Član
RE: BORA BORA

cestitke drug...
golf je bio drama ali bora je ipak zensko:cool:
mnogo bolji motor;)
eto sad ti ne fali mjesta fali ti djece, sad radi na tome:lol:
 
Član
RE: BORA BORA

ohOoOoOo...
ovo je ona prica od neku noc iz Binga:D:D

Predobra Bora,valja ovo brate zalit neces se tako lako izvuc;)
 
Član
RE: BORA BORA

Aj mashala, docepao si se turbo dizl fau vea, sad si pravi bosanac :D nek je sa srecom :)
 
Top