BMW Project - Komentari

BMW Project - Komentari

Član
Hahahahaa a sada idem na put jedno 7 dana za vikend pa tako da ide jedna pauza hahaha :D Kritike sve primam naravno i necu sociva hehe :D , i hella i bosch farovi sa socivina navece, xenone 4300,5000,6000K u socivima i opet se nista ne vidi kao da si pod fenjefima, a kad kisa padne pa bolje ih ugasiti :p a ovi kod mene stavljeni novi i xenoni pa ja ne pamtim kad sam zadnji put upalio duga i vozio pod njima :D ne smetaju drugim vozacima uposte jer sam to probavao i testirao i sviejtle normalno kao i sijalica a Svijetle predobro, a isto tako i po kisi se vidi super isto nit palim duga nit ista kao rasvjeta je u mraku :D a meni je bitnije kako navece vidim nego taj mali detalj a da navece nista ne vidim :D
Na e34 bmw-u je malo bolja situacija sto se tice leca ali opet slabije dosta sviejtle od ovih farova :p
 
Član
Hehehee :D jedi druze :D sad pocinju fini radovi i gitanje sad ce ici dosta brze jer je susenje brze a i lako se smirgla :D idemo sada cupom pa onda super finim gitom da se to dovede u savrsenstvo :D

Ma ucijek naleti nesto pa ne mogu raditi, ne mogu stici i kad imam vremena onda odmah radim koliko mogu :D vazno je da su radovi sa vlaknima zavrseni sto se tice table i onda se mora jos samo od vlakana zastitna plastika i nosac napraviti za tablet a ovo sada idemo raditi :p
 
Član
Aaaaa da druze :rolleyes: ma evo za vikend imam nekog posla tako da je ne mogu ni pipnuti, radim od jutra do mraka :D tak oda nemam bas vremena, iduce sedmice nadam se da cu imati malo vremena pa da je vec pocnem gitati :D ali sad idu radovi sa gitom tako da ce to brzo ici :D

Sad kad se tabla zavrsi, sve ide iz auta, sicevi prednji, zadnji, tapacirunzi, tepih, tabla...

Onda se koza kompletna obnavlja, imam drugi tepih boje bež, i njega cemo oprati i otici kupiti boju za tkaninu i ofarbati ga u crno i onda postaviti ga nazad u auto, postaviti tablu i sve vratiti nazad u auto :D
 
Član
Hahaha a jedan mi je samo mobilni internet i najvise mi treba zbog viber-a :D a u drugom mi je kartica :D nema se brate nemoj zahebavati :oops:

Evo danas je gitam i smirglam :D ma brzo ce to ici sada jer ide smirglanje i gitanje :D joj druze znam ja da se oteglo ali to je zato sto radim kad uhvatim slobodnog vremena, evo danas imam slobodnog pa cu danas da se bacim na posao pa da radim :D izvinjavamo se zbog kasnjenja hahaha :D
 
Član
Izvini stari zbog sinoc,troookira nesto saxo pa moram preko 7500 voziti :) ;)
Reko da se nisi prepao :p
De visee zavrsiii toooo da vidimo na staa liciii :D
 
Top