BMW Project - Komentari

BMW Project - Komentari

Član
I mene interesuje kako ce ispasti jer planiram raditi nesto slicno kod sebe, samo ne sa tabletom, nego sa 4.3" obicnim displayem na koji bi mogao kachiti telefon preko docking station-a radi navigacije i TORQUE aplikacije. Jesi planirao lakirati kompletnu tablu poslije? Mozda ne bi bilo lose preci je plasti dip-om, jesi razmislj'o o tome?
 
Član
Ako bude kakva pomoc trebala oko izrade tu sam :D A to sto hoces haman mozes sve i na tabletu ici, malo boljem tabletu sa GPS-om mozes to sve ici...
Nisam kontao s tim prelaziti jer se to lako osteti i onda ce se ljustiti, kontao sam kad zavrsim vlaknima onda fino tabla i smirgl u ruke i poravnati je onda git i to dovesti da sve bude pod konac i ravno k'o spaga :D znaci da se uradi kao da cu je lakirati, da bude sve ravno i savrseno :D i onda cu je odnijeti da je tapacira u eko kozu sa crvenim savovima :D
 
Član
Po meni najbolji nacin montiranja ovo + blutut konekcija (audio) i to je to
slide_1_1024x1024.jpg
 
Član
@Davor_ ma kakvi to, nema kvaliteta zvuka preko bluetooth-a, kod mene ce biti povezan preko izlaza za CD changer sto daje dosta kvalitetan zvuk, sad kad radi ja ne cujem razlike izmedju cd-a i mp3-a ili tableta kad slusam, a i taj stalak moze svako kupiti i nabaviti i imati i postaviti, a i to se onda ne uklapa u tablu nego je samo kao nosac sto ja necu, ja pravim da izgleda kao da je original u tabli, kao u novim BMW-ovima, znaci tabla da bude i da se samo vidi display od tableta bez ikakvih tipki vidljivi kalbova i slicno :) onako u e30 imati nesto sto jos niko nema, ja inace volim ovako raditi auto i praviti nesto originalno :D Sto se ne vidi svaki dan :D

@pioneer_09 ma nisam nista jos radio, imao sam nekog posla pa nisam imao vremena :p sutra sve zavrsavam pa onda krecem na tablu :D I usput stigao je jos jedan set vlakana :D tako da cemo napucati tablu da bude samo takva hehehe, i odustao sam od presvlacenja u eko kozu jer je preskupo tako da cu je dovesti do savrsenstva i tek onda lakirati u mat crno ali nekom mat bojom da bude i to malo ovako fino za vidjeti :D
 
Poslednja izmena:
Član
Nisam mislio na stalak vec na nacin (takozvani slide mount) [ATTACImageUploadedByTapatalk1393627712.153179.jpg
Ali ako praviš BMW clone onda to nema smisla.
Mada blutut zvuk zavisi od dosta faktora drug
 
Član
Ne pravim ja klonove nikakve ili neke kopije, kad pravis klona znaci da pravis nesto isto, kod mene nece biti isto jer e30 ovakav sa ovom tablom ne postoji sto znaci samo ce kod mene biti i nigdje drugo :) sad kad bi neko napravio rrecimo u e30 ovako to je onda vec kopiranje a ja pravim nesto sto niko do sada nije napravio, bar ja nisam vidio nigdje na forumima da je neko preradio tablu kompletnu da je sjekao pravio radio vlaknima sve i slicno ;) kompletan kokpit, i ja sam prije htio napraviti tako nesto kao da se ubaci unutra tako ali nije to to, jer se to vidi da nije originalno, da je samo dodatno neko ubacio i postavio :) to vecina moze napraviti ali kad uradis kokpit kompletan auta, da to izgleda kao fabrika, kao da je original tako uradjena tabla cijela, to te izdvaja od drugih, jer drugi se mogu vidjeti da je stavljeno, da se moze ukloniti, a kod mene ce biti spojeno zauvijek i bice unikatno i jedna jedina tabla ce da bude takva ;)
 
Član
@BlackT Hvala druze :) evo ja se nadam da cu moci sutra nastaviti sa radovima :D bice slike cim krenem raditi i sta budem radio sve cu postavljati :D
 
Član
heheheehe sutra cu raditi :D nadam se haha :D sutra sam slobodan ja mislim pa cemo ja i kolega malo igrati sa tablom :D
 
Član
ovo predobro izgleda, možda da si pod jednu grbu obje stavio ( čisto da te malo pokolebam hahahah), ali i ovako je odlično :D
 
Član
hehehe razmisljao sam prije nego ovo sam poceo raditi da napravim jednu veci grbu ali ne bi moglo, mislim bi moglo ali ne bi bilo fino, ne bi fino izgledalo zato sto tabla ne ide ravno nego se kod poslije originalne grbe krivi tabla tako da bude kao kokpit okrenut prema vozacu, pa sam ovu drugu grbu okrenu da gleda isto prema vozacu, da prati kokpit :)

Pocinje dobivati oblik polako :D
 
Član
Jao kako se odmah nalože svi.
Rekao sam da moj predlog nema smisla jer ideš u drugom smjeru ( tvojim rijecima "KAO U BMW-a novih)
I ako praviš prema toj ideji i "kopiras" to (praviš tome slicno) upotrebio sam rijec klon.
 
Član
I nikakve namjere nije bilo da ti knjam po temi ali brate smirite se malo.
Predlazem nesto štorade ljudi vec godinama sa ajpedima pa cak i magnet mount čisto da pomognem (u bih se sve krade pa da ne uske neko i razvali sve to)
 
Top