BMW-ovi na snijegu :D

BMW-ovi na snijegu :D

Poz , danas dok sam isao iz SA (Sarajeva) do Vogosce.. pa jedno 3-4 bmwa sam vidio sa strane ne mogu , ljudi izbacili sva cetri i cekaju.. sta se desava? npr e36 sa dobrim gumama? ne bi trebao bit neki problem da ide po snijegu? tacno su me zbunili , od dosta ljudi sam cuo kaze.. uzmi na bmwa dobre gume i pametno vozi po snijegu i neces imat problema.. dok danas sam vidio sasvim suportno , pa znal neko sta se desava sa njima xD
 
Član
Druze ti kao da jumbo jet kupujes. Prvo teme koji bmw, pa sad sta je ovo sta je ono. Jesi ti pitao te koji su stali kakve su gume? Normalno da je otezano al s dobrim gumama mogu. Ili cement u gepek
 
Poz , danas dok sam isao iz SA (Sarajeva) do Vogosce.. pa jedno 3-4 bmwa sam vidio sa strane ne mogu , ljudi izbacili sva cetri i cekaju.. sta se desava? npr e36 sa dobrim gumama? ne bi trebao bit neki problem da ide po snijegu? tacno su me zbunili , od dosta ljudi sam cuo kaze.. uzmi na bmwa dobre gume i pametno vozi po snijegu i neces imat problema.. dok danas sam vidio sasvim suportno , pa znal neko sta se desava sa njima xD
ljetne,nisko profilne gume u 90% slucajeva,sa zimskim nijedan ne bi trebao imati problema
 
Član
Prvo tema je nebitna,drugo dobre gume su bitne i na prednjoj i na zadnjoj vuci (i to i prednje i zadnje gume),a i na pogonu 4x4 pozeljno je da sve 4 gume budu od istog proizvodjaca tj da budu iste sare,trece i zadnja i prednja vuca su valjda napravljene da mogu ici i po zimi,a ljudi koji pricaju da bmw ne valja ili ne moze zimi,to vecinom govore ljudi koji sebi nikad nece moci priustiti bmw,ili se cak nisu ni provozali u njemu :)
 
Druze ti kao da jumbo jet kupujes. Prvo teme koji bmw, pa sad sta je ovo sta je ono. Jesi ti pitao te koji su stali kakve su gume? Normalno da je otezano al s dobrim gumama mogu. Ili cement u gepek
brate.. diskusija obicna , pitam ne kontam sta ti smeta... onako pitam , ali evo vec su momci odgovorili :D
 
Član
Sve cetri nove gume uzeo,nigdje stao nisam..Stalno sam slušao,gledao te neke prepirke BMW vs fau v, Bmw zadnjA vuča,ne moze po snijegu metra,stavlja blokove u gepek,vrecu pijeska itd ali mi nije bilo jasno što..To što su ljudi kod nas glupi pa kupuju gume stare to je druga stvar,vidi šara dobra aa dot 05,i čudi se sto ne moze..
 
Član
Nema veze sa bmw-om, vec sa snijegom. Meni je u svakoj proklizavalo danas i to sa dobrim gumama. Mokar snijeg, ne cisti se i cim se utaba ko led je. Usput, u Vogosci sam i ja. Pretpostavljam da je zadnjoj vuci jos teze, al i prednjoj je katastrofa po ovakvoj situaciji
 
Sve cetri nove gume uzeo,nigdje stao nisam..Stalno sam slušao,gledao te neke prepirke BMW vs fau v, Bmw zadnjA vuča,ne moze po snijegu metra,stavlja blokove u gepek,vrecu pijeska itd ali mi nije bilo jasno što..To što su ljudi kod nas glupi pa kupuju gume stare to je druga stvar,vidi šara dobra aa dot 05,i čudi se sto ne moze..
bolje protekt od ove ili prošle godine nego nova guma iz 2007
 
Top