BMW M3 GTS zvanicno

BMW M3 GTS zvanicno

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Lovci na automobilske novitete su tokom testova na nemačkom Nirburgringu nedavno uhvatili misteriozni BMW M3, koji je sada i zvanično predstavljen, i to kao M3 GTS.
Dakle, nije M3 CSL kako su neki zaključili na osnovi pomenutih špijunskih snimaka, već M3 GTS, prava trkačka sprava legalizovana za redovan saobraćaj.
U odnosu na standardni M3 (koji ima 4,0 litarski V8 motor sa 420KS), izmena je mnogo. Počev od aerodinamike (podešavajući prednji spojler i zadnje krilo), manje mase (M3 GTS ima 1490 kg, izbačeni su klima uređaj, navigacija, radio, zadnja sedišta...), novih kočnica (šestoklipne kočione čeljusti napred, pozadi četvoroklipne), modifikovanog ogiblenja, dok je motor 4,4 litarski V8 sa 450 konja (uparen sa sedmostepenom M transmisijom sa duplim kvačilom).
Tu su i nova, lagana prednja sedišta, aparat za gašenje vatre i novi točkovi od 19 inča (gume 225/35 napred i 285/30 pozadi).
Prve isporuke se planiraju za maj naredne godine, a cena u Nemačkoj iznosi 115.000 evra (sa tamošnjim porezom).
[attachment=25435][attachment=25436][attachment=25437][attachment=25438][attachment=25439][attachment=25440]
 
Nešto ljepše a isto efektno umjesto ovakvog zadnjeg spojlera ne bi bilo loše ;) al sve u svemu, strašan je i najobičniji ;)
 
Član
nodiash je napisao(la):
sve mu stoji osim spojlera na gepeku :icon_biggrin:

sve sto gts ima a "obicni m3" nema sve je to stavljeno iz razloga da bude sto brzi, brutalniji, upravljiviji, tako da, sto se mene tice, sve mu je oprosteno :cool::cool::cool::cool::cool:
Mercedesov sam fan, ali ovaj bmw je brutalan
 
Član
Ludilo, al nisam zadovoljan tri stvari:D
Cijena, zadnji spojler, nedovoljno povecana snaga, trebalo je to izvuci na okruglih 500.
Iako sam siguran da ima impresivne performanse jer je max. olaksan.
 
Član
kad bi sjeli u njega i provozali bi ste mozda bi spojler bio najljepsi :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ukupan dojam kad se sve sabere je vrh:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top