BMW L7 predsjednicka limuzina

BMW L7 predsjednicka limuzina

Član
darko13 je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
momci evo zasto nisam nervozan, sada vam je jasnije:cool::cool:

Meni ovo liči na lažnjak a vi kako hoćete...joj Armine i na kraju ćeš kao i u svakoj temi kad provale lažnjak reći znao sam i neznam zašto to ljudi rade...

ocigledno si polupao loncice. Sta je laznjak,treba ma haubi jel,pa corav vidi da je PS, ali o autima je rijec, ne o trebi. Znam da nije laznjak,i to je moja zadnja
necu da kvarim covjeku temu:icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Slike kada sam kupio vozilo
BMW 740iL E38:

Evo samo za usporedbu kako je to izgledalo prije godinu dana....







darko13 je napisao(la):
Ko želi da gleda moćna auta postoji google, i razne stranice sa slikama a ne forumi i fake garaže...ali dobro neka naprave podforum fake garaže i skinu ban svima dosad koji su to radili ako je to ispravno

Fake garaza :icon_question::icon_question::icon_question: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Sto ti je cudno ako imam 20 tak sedmica V 12 i planiram jos toliko da kupim;):cool::cool::icon_question:

:lol::lol::lol::lol::lol::123::123::123::lol::lol:
 
Ostavio sam prije nekoliko dana auto na poliranju i pranju prije nego promjenim zimski setup guma na ljetni- tako da me cekaju za sljedecu zimu ciste zimske gume odnosno felge.Sa autom sam zadovoljan, bio je zmazan izvana i poliran proslo ljeto, iznutra je isto trebalo malo ocistiti. Vozilo ima svega 56000km i garazirano je bilo uglavnom stalno osim kada stoji mjesecima kod servisera Gracin da se igra oko auta.Tako je stajao od Bozica 2010 do prije par dana na dvoristu kod Gracina i to je razlog zbog cega je trebao posebnu njegu jer nije "naucen" stajati van garaze...
Danas nije bilo neko suncano vrijeme pa su slike takve kakve su,visilo je na kisu cijelo vrijeme....














 
Napunjena klima danas u dio BMW vozila serije 7

745 li + 760 li

















BMW 760 li....

2 x E 66.....













Interijer BMW 760 li, ugradena nova rasvjeta-led diode....












 
Top