Bmw e90 320d M-paket by Taaky

Bmw e90 320d M-paket by Taaky

BMW je do balls, crvena boja je sex :D

Kod nas u Travniku ima E90 crven full zatamljen, bas je pojava na cesti i bas mi je oku ugodan.

Upgrade-i su ti dobri, pedale odlicne, samo sa ovim markerima za angel zaboravi da ce to da dere po danu da se dobro vidi, jednostavno je neizvodivo, ja sam probavao svasta na E39 i tesko je dobiti da ring ubija od jacine i da se dobro vidi kad je sunce, jedino zamjena ringova sa COB.
 
Član
Hvala druze moj :) drago mi je da vam se svidja benga
Aaa vidi svjsetan sam toga da nece sijati kao oni aftermarket ,ali bar da se vidi nekako po dani , jer je ovo bas slabo , tek navece skroz vidis da rade nekako .
 
Ja imam takve markere i po noci sijaju ok, pred mrak ih mogu koristiti kao dnevna svjetla jer se solidno vide kad nema sunca, ali kad je dan i sunce onda nula bodova. Vjeruj ubacivao sam i 10w onu veliku LED diodu sto ide u reflektor i nista, nijansu jace sija, al skoro neprimjetno. Jednostavno je takav koncept fara, imaju ta svjetlosna vlakna sto vode svjetlo od markera do coskova prstenova i ne mozes nista tu, samo ces djaba bacat pare za jace markere, a dobit ces jedva primjetnu razliku. Da tu ide marker sto razbaciva svjetlo uokolo kao na E60 i F10 onda bi se moglo rijesiti.
 
Član
AA ne bi vise zuto :D narucio sam jos cree od 20w da probam pa cemo vidit sta ce se desiti ,
A zute su i moje bile pri kraju a ustvari je zuta obicna halogena sijalica koju mozes uvijek zamjeniti
 
Član
Lijep auto, pravo mi se svidja...crvena boja mi se oduvijek dopadala na limuzinama...kako si uspjeo uraditi comming leaving home? I ja bi to volio sebi
 
Poslednja izmena:
Član
Hvala lijepo kolege . Prvo sam pokusavao kodirati ali ovaj moj modul nije mogao tek od 2007e to moze , a moj model je imao pod ruckamao ne diode koje su se palile navece i onda mi je naumpalo da zice sa tih dioda prespojim i spojim na pozicije da se pale ustvari , ringovi , tablice i zadnja svjetla i evo pije vode , stavljen je osigurac i relej cisto iz preventive .
 
Član
Hvala puno kolega na ovome , bice od koristi .
Nabavilo se nesto dijelova sto je jos ostalo za zamjenu , i lagane pripreme za zimu
imgupload
imagehost
screen shot on pc
hosting image
Ovde su stare sijalice u desnom faru a nova u lijevom .
free screen capture software
I na kraju ovako sija . i napokon zadovoljan ,da se vide i po danu ,a navece uopste nisu jake .
image hosting over 10mb
image upload
forum image hosting
I jos prostiraci i brisaci za zime da smo u fullu
image posting
picture upload sites
 
Top