bmw e46

bmw e46

original xenon d2s sijalice se slabo vide pa predpostavljam da su sijalice stare i da ce se bolje vidjeti kad ih zamijenim?
vidim na piku ima puno toga pa sam nasao u tz 30 KM komad original philips ili osram pa me interesuje da li su to originalne sijalice za tu cijenu jer neki prodaju i skuplje... na njima pise made in germany philips ili osram
takodjer mi nekad pokazuje na bordu da je neka sijalica prednja crkla a ja izadjem iz auta i vidim da sve sijalice rade...jel moguce da je i to do te sijalice sto je slaba,stara a kad ugasim auto i upalim ta greska nestane..
i takodjer sa zadnjom pozicijom u onom dijelu na gepeku dio stopa ne radi jedna sijalice probao sam je mijenjati ali nije do toga..tu idu standardne sijalice kao za sva vozila (to pitam zbog prijavljivanja greske) ?
i imam cd changer u gepeku koji ne funkcionise tj. nece nikako da izbaci onaj dio u koji se stavljaju cd-ovi...auto sam tako kupio i vidim da na cd changeru ne gori nikako lampica..gledao sam kablove spojeni su..a na radiu koji je kasetas i ima onu malu originalnu navigaciju nema cd da odaberem tj. ima radio navigacija i jos neke opcije ali kad upalim auto pojavi i opciju AUDIO pa ona odmah nestane pa ne znam jel to to...u cemu tu moze biti fazon?
vidio sam da na cd changeru ima i osigurac koji ima oblogu plasticnu pa ne znam ni jel crko ali je osigurac sa nekim meni malo cudnim karakteristikama mislim da ovako pise na njemu 3A 32V pa me interesuje kako je to moguce kad je struja u autu 12v i mogu li ja staviti standardni osigurac da probaj jel do toga?
i jos na njemu su dosli angel eyes ringovi ljubicaste boje pa sam narucio druge sa ebay i cekam da mi stignu pa me interesuje mogu li ja samo ringove zamijeniti a da balasti od starih ostanu pa da mi bude bijele boje s obzirom da su ti novi sto sam narucio 6000k tj. jel ta boja u ringovima ili u njegovim ballastima?
 
Član
Slabo osvijetljeno polje je zbog sijalica,uz koje obavezno trebaš provjerit i balaste.
A boju angel eyesa ti određuju sijalice u prstenovima,one nemaju balast,skopčane su na poziciju koliko se ja razumijem
A Cd changer skopčaj na radio na mjesto AUX kabla i ako je skopčan a ne radi provjeri osigurač
 
Slabo osvijetljeno polje je zbog sijalica,uz koje obavezno trebaš provjerit i balaste.
A boju angel eyesa ti određuju sijalice u prstenovima,one nemaju balast,skopčane su na poziciju koliko se ja razumijem
A Cd changer skopčaj na radio na mjesto AUX kabla i ako je skopčan a ne radi provjeri osigurač
originalni su xenoni pa nezz kako ballaste provjeriti i gdje su oni,valjda u faru...kupio nove philips sijalice i mnogo bolje se vidi...
changer cu sutra probati da napravim..
 
Član
Moze i far izgoriti (sjenilo)

Cd charger kada nece da radi, mozes rucno otvoriti i obicno plastika koja sortira cdove pravi problem
 
Član
Skines changer i na sto. Raspakujes ga i precistis. Prasina i prljavstina zna da pravi problem mehaniznima koji vrte. Nesto slicno sam radio kod sebe.
 
Top