BMW E46 318d

BMW E46 318d

Evo pošto sam se nedavno registrovao na forum da i ja predstavim svoje auto koje sam krajem prošle godine uvezao iz Njemačke. Riječ je o BMW E46 318d, motor je 2,0, 85kW/116KS sa pređenih 220000, proizveden krajem 2002. godine. Opreme nema mnogo, el. podizači naprijed, digitalna klima, parking senzori nazad itd... Izuzetno sam zadovoljan, jer sam dobio ekstra auto za novac od kojeg bi mogao kupiti nekog prosječnog Golfa 4 (ne vrijeđam nikoga, vozim i VW :) ). Nemam neke velike planove za tuning jer sam više porodičan tip, alu felge ću obavezno da nabavim i možda xenon farove. Enterijer je za moj ukus poprilično dosadan, tako da ću lajsne sa tapacirunga i instrument table ofarbati u sivu metalik. Vjerovatno će tu biti još toga, ali ovo je tek početak. Inače, ne vežem se mnogo za jedno auto, ali čini mi se da će se Beamer duže zadržati kod mene :)
CAM00188.jpg

CAM00190.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
BHT Ovisnik
fin bimer,nek je sa sredom,identican mom, samo je u mene 318i, ne treba njemu uopce da mnogo da lijepo izgleda,sasvim dovoljne felge,a za xenon imas opciju projektori+xenon,imas na forumu clan Liga,obrati mu se, to ti je najisplatnija i najbolja opcija :)
evo samo s felgama kako izgleda moj, tocnije od starog,al vise je u mene ako je nesto volvu :D


inace felge mozes jeftino nac,samo trazi da su original,najljepse mu pašu,a odlicno podonosi i nije neudoban sa 17
 
hvala puno, bio sam zaboravio za opciju projektori + xenon, tako ću i uraditi najvjerovatnije. a za felge si u pravu, i meni se originalne najviše sviđaju, a gledam baš se mogu povoljno naći. dobar bimer kod starog :D
 
Član
Nek je sa srecom :D fin je autic samo felge neke fine na njega staviti jer su felge 50% ako ne i vise, izgled auta, sa dobrim felgama i maloo spustanja izlged auta se nenormalno promijeni :D sve u svemu svidja mi se auto, pogotovo e46, a ne znam sto, mi je puno ljepsi sa 4 vrata nego sa 2 vrata, ne znam sto ali puno mi je ljepsi :)
 
hvala puno, slažem se da felge mnogo uljepšavaju auto. :)
u njemačkoj mi se skroz fino činilo sve, nigdje ništa ne lupka itd., a čim sam ušao u bosnu primjetio sam neko lupanje naprijed, posebno na lijevoj strani. i juče podignem auto da vidim šta je, kad ono seleni na lafetama skroz otkazali, pogotovo na lijevom lafetu. nazovem jednu prodavnicu i čovjek mi kaže da se seleni kupuju u kompletu sa aluminijumskim okvirom i set košta 120km, a sami seleni ne postoje u prodaji. reko ok, al nazovem i drugu prodavnicu i lik mi kaže da imaju samo selene i da ponesem svoje stare i on će mi na presi ubaciti nove. tako sam i uradio, ta zabava me koštala 65km :D eto ako neko ima taj problem da zna da postoje i sami seleni i da košta skoro duplo manje nego sve komplet. pozdrav!:)
 
Top