BMW E39 525i FL M-paket

BMW E39 525i FL M-paket

Član
style 124, na te sam mislio. A nemam one felge, jedna je bila varena i nije se dala srediti, tako da su zavrsile na starom zeljezu jer nisam uspio naci cetvrtu nigdje.
 
Član
BMWE39530LeftFrontAngle.jpg

BMWE39530FrontLeftHeadlamp.jpg

IMG_0412.jpg

2laerkw.jpg


Realno meni ga ove m6 podnladjuju bas i puno ljepse stoje bar od ovih.
 
Član
Ako smijem iznijeti svoje misljenje :D ove felge su nista posebno, da ne kazem bezveze skroz :) radje ostavi isfurane m6,eto dokle je doslo :D
 
BHT Ovisnik
Prvo me svi popljuju za M6,a sad su izgleda sve prilike da ih ostavim hahah. Sto jest jest bas izgleda mladje s njima,i ljepse mu leze neko na e46,na koju vecinski stavljaju. Najzalije mi je sto moje nemaju niti jednu jedinu tockicu na sebi
@Davor_ mislis ove 16"?
 
Poslednja izmena:
Član
Pa to je to , zamjenis ih za neke udarane i krive i sta onda , ne znam da sam i jednom rekao skini felge , daje mu moderniji izgled , ja ih ne bi ni mijenjao , neke opruge bi stavio kao na e46 sto su ti bile i sta te briga , kuliraj :D
 
BHT Ovisnik
Ma ne mislim skrabo samo na tebe,nego inace, ja sam prvi uvijek bio protiv ovih felgi, ne sto su ruzne,nego sto ih svatko ima :D
A ovaj je vec spusten, vidi se na slikama novim sa zimuljama,taman je kao i onaj bmw spusten, na oprugama je od M paketa, tako da bas nista ne trebam dirat,a ocito cu i ostaviti ove felge,osim ako izleti musterija za njih za novac pa da uzmem felge po ukusu, style 37 ili nesto na fazon bbs lm. O tom po tom :)
 
Član
Prvo me svi popljuju za M6,a sad su izgleda sve prilike da ih ostavim hahah. Sto jest jest bas izgleda mladje s njima,i ljepse mu leze neko na e46,na koju vecinski stavljaju. Najzalije mi je sto moje nemaju niti jednu jedinu tockicu na sebi
@Davor_ mislis ove 16"?

Te sto si stavio posle onih M6 sto su dosle na njemu.
Znaš da ja ne mislim zlo ali za mene te M6 felne su nekako korida/vašar fazon (valjda jer sam se nagledao bruka seljaka i sabana da ih vozi na svemu i svacemu).

Ti znam da ganjas kulturu ali meni je san ostao 39ka na mrežicama
142a09580f91a988b6565feece69cae7.jpg

d77cf5b1a0cb9ad6a7707bd3f2d3a4e5.jpg


Ili oem
34ddbc0644a329249c3801d55727f5aa.jpg



Jer ja mislim da ganjas isti fazon kao i ja hoćeš veliki auto udoban i da kulturno izgleda jer nisi za stance retardluka i zapinjanja o linije na cesti(zanemari visinu ovih "primjera" :))
 
BHT Ovisnik
Otprilike je to to sto kazes. Nasao sam dobre BBS RX 209. Mislim da bi mu pravo legle,ET 10. Samo da mi je utopiti moje. Raja trazi inace ovakve kao u mene pa bi se i mogle utopiti,al ce sezona tek za koji mjesec...
364e2b71262c3ef496dd27a9650d5a59.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
Otprilike je to to sto kazes. Nasao sam dobre BBS RX 209. Mislim da bi mu pravo legle,ET 10. Samo da mi je utopiti moje. Raja trazi inace ovakve kao u mene pa bi se i mogle utopiti,al ce sezona tek za koji mjesec...
364e2b71262c3ef496dd27a9650d5a59.jpg

Drago mi je da me nisi pogrešno shvatio, a upravo to sto kažeš te M felne su veoma popularne pa trebalo bi dabrzo odu.
 
BHT Ovisnik
Razumijemo se uglavnom :D
Dok ne bude jedan update evo koja slicica u nedjelju sa malog skupa. Prevladavali su motoristi ali sam uspio na brzinu stroknuti koju :)

Bivša ljubav, nova ljubav, i nova ljubav od kolege kojeg sam uspio nagovoriti da ga uzme :D
7hzzBCl.jpg

SELA44L.jpg

pL2B9Gb.jpg

XGZjkjp.jpg
 
Top