BMW E36, Sarajevo

BMW E36, Sarajevo

Vase misljenje ?

  • Odlican

    Votes: 233 52,7%
  • Dobar

    Votes: 100 22,6%
  • Nije los

    Votes: 35 7,9%
  • Bezveze

    Votes: 74 16,7%

  • Total voters
    442
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nastavljeni su radovi, zbog nastupa na King of Europe jako ubrzano radi se od 7 ujutro pa do 12-01 navece.
Ovaj put malo vise paznje sam posvetio ICE-u i prtljazniku. Cak smo radili i po velikim pljuskovima, vjetru, hladnoci al stajanja nije bilo, pa idemo redom..








 
Drug svaka cast, stvarno imas strpljenja i volje...
Zelim ti srecu na King of Europe i nadam se da ces kuci donijet koji pehar!
 
Član
Nakon toga isti dan navecer idem u Ilijas kod prijatelja da se provedu kablovi kroz cjelo auto i skopca muzika, zbog nedostatka vremena nisam uspio slikati. Zavrsetak radova u 01:30. Ujutro u 8 sati krenuo sam u Mostar da prtljaznik presvucem u kozu, naravno kombinacija narandjasto crna cijeli dan se radilo nisam imao kada da slikam al kad se zavrsilo...








 

JD.

Član
fino si sad sredio gepek super izgleda

sta je sa ovim "komadicima" koze u coskovima ? zar nisu mogli bez toga da urade ?
 
Član
Jos uvijek nije sve kompletirano imam jos dva dana za radove naram se da cu stici zavrsiti sve sto sam zamislio, sutra idu nove slike.

Ovom prilikom se zahvaljujem Tuning Styling Shop-u SoloNet na Ciglana na materijalnoj i finansiskoj pomoci, Vedi i Anaisu sto su kisnuli zbog mene:)

pozz
 
Član
JD. je napisao(la):
fino si sad sredio gepek super izgleda

sta je sa ovim "komadicima" koze u coskovima ? zar nisu mogli bez toga da urade ?

To je bila moja greska, dok sam se vratio iz wc-a covjek vec izrezao a ja ga nisam napomenuo prije:icon_sad:
 
Član
Predobro izgleda druze nema sta !

Samo eto da se ukakim u pricu, nisi razmisljao da pojacalo ide jso dole a preko da ide plexi prozorcek, ljepse bi mi izgledalo nekako :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top