BMW E36, Sarajevo

BMW E36, Sarajevo

Vase misljenje ?

  • Odlican

    Votes: 233 52,7%
  • Dobar

    Votes: 100 22,6%
  • Nije los

    Votes: 35 7,9%
  • Bezveze

    Votes: 74 16,7%

  • Total voters
    442
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
svaka cast Ice...nemam puno rijeci da kaze...sta god da kazem vec je neko rekao...al mogu ti ipak nesto reci...malo si mi djelovao uzdignut i pun sebe,al gledajuci slike tvog BMW-a i vidjevsi ga sigurno stotinu puta uzivo mogu ti reci da i nisi uopste uzdignut koliko bi trebao da se uzdignes zbog zasluga za tvoj trud,koji je ocit na BMW-u...
svaka cast i puno,puno pehara i uspjeha ti zelim u buducim radovima...i naravno da nam opet dodjes i uvelicas manifestacije kao sto si to ucinio na skupu(SR-u)AMK PIEMONTE...
SRETNO ;)
 
Član
Hvala vam ljudi od srca fakat mi puno znaci vase misljenje to mi je najveci pehar i priznanje za moj rad, trud i ideje, a sto se tice toga dali sam uzdignut ili ne... hhehehe uvjerio si se sam da nisam niti imam razloga za to mene samo zanima dobra raja i druzenje;)

Veliki pozdrav
 
Član
jarane , kad nermin vec spominje to da je mislio da si uzdignut , tako sam i ja bio mislio na pocetku , kad sam citao one komentare kad si se svadjao sa fayom_M5 ..al opet tebi neznam vise sta da kazem nego svaka cast..


najbitnije je krenuti od nekuda , j*iga stari ti sa svojim godinama imas auto boli glava, jarane ..eee da je meni tako doci do te 22 g. ....

ps. nisam siguran koliko imas , al ja 19 :cool:

haj zivio ti meni :cool::cool: i jos koju sliku ako ima promjena

jarane , kad nermin vec spominje to da je mislio da si uzdignut , tako sam i ja bio mislio na pocetku , kad sam citao one komentare kad si se svadjao sa fayom_M5 ..al opet tebi neznam vise sta da kazem nego svaka cast..


najbitnije je krenuti od nekuda , j*iga stari ti sa svojim godinama imas auto boli glava, jarane ..eee da je meni tako doci do te 22 g. ....

ps. nisam siguran koliko imas , al ja 19 :cool:

haj zivio ti meni :cool::cool: i jos koju sliku ako ima promjena
 
Član
Svakaa cast na ulozenom truduu..divim ti seee...Autoo je predobarr i samoo zasluzujee najboljee komentareee...Samo tako nastavii...joss jednom SVAKA TI CAST :cool::cool:
 
Član
Auto je složen sa stilom i vidi se da je puno truda i pažnje uloženo, naravno da se nekima ne sviđa jer dok moda dođe u Bosnu .... Svaka čast
 
Brate auto ti je strava mnogi sanjaju o necemu ovakom! Svaka cast za trud i zivce jer je u bosni tuning malo teze radit nego negdje vani ti to najbolje znas, a imam jednu malu zamjerku za prednju karambolku a to je da mi malo odskace od ostalih djelova ili mi se barem tako cini na ovoj zadnjoj slici, a sve je ostalo vrh! :cool: :cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top