Bmw E36 coupe

Bmw E36 coupe

Član
sjedista presvucena,sve u M bojama jer pravimo M-a :D sa enterijerom smo zavrsili idemo dalje.. evo par slikica:
2drrxvq.jpg

2urmhzq.jpg

15fsk6o.jpg

1zdup6q.jpg

rk7aqt.jpg

qrlvz6.jpg

1z6fu42.jpg

sctn2w.jpg

uskoro stizu nove felgice,kad ih sredim ide upload..:)
 
Član
auto ti je prelijep, po meni jedina mana su bijeli angel eyes, zuti su mi uvijek bili ok... i pod obavezno. ne znam kakve su sanse naci m branike ali e36 sa m optikom i dobrim felgama je za mene savrsen auto
 
Član
auto ti je prelijep, po meni jedina mana su bijeli angel eyes, zuti su mi uvijek bili ok... i pod obavezno. ne znam kakve su sanse naci m branike ali e36 sa m optikom i dobrim felgama je za mene savrsen auto
hvala drug,heh tu sam se ja za*ebo trebao sam zute staviti u pravu si i unutrsanje staklo od dugog svjetla presvuci zutom folijom i ofarbati tako isto i maglenke i to bi bilo vrh,i tako cu i uraditi,samo cekam ljepse vrijeme,felge bi mi trebale sutra doci :D nasao sam felge ala BBS 8J sve cetri i opalit cu srce u zlatno,ispolirati falc i gass :D i naravno M branike,al polahko
 
Član
Stigle nove felge,17" 8J sve cetri, gume nazad 235, naprijed 225..:D prezadovoljan sam sto se tice felgi mislim da je to too sto sam trazio,taman ni manje ni vise meni ne treba..evo par slikica,felge su dosle u filleru tako da sam imam i podlogu,jer se inace bavim restauracijom felgi,nece mi to predstavljati neki problem,falc se polira a srce ide u blagu zlatnu boju..
2d8s2td.jpg

whcroj.jpg

ou8dc6.jpg

10ygigi.jpg
 
Član
perfektno si sve odradio unutrasnjost, farba sve cak bolje nego kad je bio nov :D

al place za m opticom :)
imas bar one kopije pa uzmi njih, mislim isto izgledaju samo je kvalitet slabiji, oko 100 eura je prednji
 
Član
puno ljepse izgleda ovaj štof u sredini uzivo neg na slikama,ovako izgleda kao neki jeftini materijal al nije,stvarno je izdrzlji i sam ovaj majsto mi preporucio da njeg stavim i sredinu,ja sam htio alcantaru al mi je rekao da nema kod nas kupiti kvalitetne alcantare da ce to za par godina ulojati se i izlizati,tako da sam se odlucio za ovu varijantu i prezadovoljan sam..Autotapetarija Kosovac je zaduzena za ovo remek djelo :D aaaaaa M-optic bice i on..;)
 
Član
Unutrasnjost vrhunska ispala! Super :)
Moze na pp koliko te je izaslo presvlacenje? Imamo u planu presvlaciti e36 iz garaze :)
LP
 
Član
Mozes li druze napisati javno koliko te izaslo presvlacenje unutrasnjosti jer vjerujem da barem nas 90% interesuje koja je cijena, pa da ne bi svi posebno pitali ako mozes napisi da svi vidimo koja je cijena, jer je stvarno vrhunski uradeno.
 
Poslednja izmena:
Član
Mozes li druze napisati javno koliko te izaslo presvlacenje unutrasnjosti jer vjerujem da barem nas 90% interesuje koja je cijena, pa da ne bi svi posebno pitali ako mozes napisi da svi vidimo koja je cijena, jer je stvarno vrhunski uradeno.
550km "Autotapetarija Kosovac" Sarajevo, Buća Potok, za sve info zovite na: 061/677-703
 
Top