BMW E36 Coupe + nove slike

BMW E36 Coupe + nove slike

extra bmw meni se bas svidja
a ljudi zar mora svaki da bude sa BBS felgama i fabrika...joj sto me ti komentari nerviraju,neki ne urade nista na autu a krenu pricat price i raspravljat o ukusima.
 
Član
Hvala drugari!!!
Nema veze za negativne komentare, ne ljutim se ja na to. Nesto ume i dobro da dodje ali... sta da im kazem... razlicitog smo ukusa.
Jedino sto mi je krivo jeste to sto su me ispalili ovi za ovaj ///M motor za koji sam molio da mi nadju. Kao fazon, nasli su ali nije regularan te ovo - te ono, trte-prte i nista!!! Posle sam dobio broj nekog lika na severu Srbije i on mi trazi za motor i SMG menjac 7000 eura... Pa brate, nisam ja jagnjetova mama da me sisa ko kako hoce. Zato ce ostati ovaj, pa ako se nakanim sledece godine mozda bi mu ubacio turbinu, mada ne znam koliko mi se isplati sve to.
 
Član
renault_fan je napisao(la):
druze jesi probao naci 2,8 motor???

Nisam! Imao sam zelju kad radim da ga radim do kraja kako treba (mislim na M), medjutim... jbg.. ispusio sam ga. Nema veze, nije mi ni prvi ni poslednji put.
Letos sam ga rasturao celog, menjao lanac, lancanike, gumice ventila i tako to, ali je primarna stvar bila ubacivanje digitalne klime. Jesam se izyebo k'o veliki ali je sve leglo kako treba i po fabricki. Nasao sam stranca na otpadu i sa njega skidao sve sto mi treba za prepravku, samo sto se on nalazio u Cacku a to je 150 km od mene. Pa onda zaboravi ovo - zaboravi ono, pa ovo ne odgovara, pa ovo fali... Jedno 10 puta sam isao do tog otpada i vracao se... mislim da sam se vise na glavu popeo onim ljudima tamo. :smajli10: Ubacen je i bord i to bi izgledalo ovako. :icon_smile:

02122011043.jpg
 
Član
renault_fan je napisao(la):
zaboravio si rec da imas plin :)

Da mi je Bog dao pamet (ko sto nije), ugradio bih ga odmah cim sam kupio auto.... do sada bih imao jos jedan auto pored ovog. A ja glumio mangupa pa NECU... Hmm KONj !!! Brate, trosi duplo manje, a povrh svega bolje mi ide, a ispod haube sam sve spakovao da se nigde nista ne vidi (dizne, ventile, isparivac, instalacija, senzore, racunar...), ma nigde nista. A prikljucak za tocenje stavio iznad cepa od rezervoara, kad zatvoris vratanca - ni on se ne vidi. Stavljena tocak boca, tako da mi je ceo gepek ostao za ..... muziku!!! Pioneer-ova 306-ica, ////ALPINE pojacalo (kupoljeno od Esso_sa) i ostalo je slobodan prostor.
 
Top