BMW e36 318is :))UPDATE Stigle fele :)

BMW e36 318is :))UPDATE Stigle fele :)

Član
RE: Stigaoo BMW e36 318is :))

ev jos koja slikica :icon_biggrin: a prvi radovi pocinju ubrzo :D ;)
fotografija0080.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
fotografija0087.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: Stigaoo BMW e36 318is :))

beZZa je napisao(la):
Da si ti ziv i zdrav ovo nije 318is :icon_biggrin: 318 jeste ali IS ni u snu :lol: Ima viska vrata da bi bio IS. Inace dobra podloga, samo naprijed...
iS uopšte ne znač da je kupe , već da ima 16 ventila ili ti po njemački-Sechzehn i otuda S.
$(KGrHqMOKjUE1nBUinUVBNkvhWiEwQ~~_27.JPG






Izvini na offu , inače fin BMW, samo fine 17-ke i možda prednji M branik i ko bonbona ,taj mu je motor extra ,ja sam vozio Compacta sa tim motorom ,imam osjećaj da je puno srčaniji od šestaka 320 24v.
 
Član
RE: Stigaoo BMW e36 318is :))

djordjep@hvala drug..;) bmw je zmaj sto se tice motora a bogami i potrosnje:D
biti ce na njemu radova ubrzo...dogovorio sam ljepljene folije..a i fele bi trebale biti uskoro :D
 
Član
RE: Stigaoo BMW e36 318is :))

djordjep je napisao(la):
iS uopšte ne znač da je kupe , već da ima 16 ventila ili ti po njemački-Sechzehn i otuda S.

Vidio sam svoju gresku i izvinuo se na spamu. Jbg nisam znao, jer sam imao 318is koji je bio coupe pa sam mislio da je to oznaka za coupe. Ljudski je grijesiti :lol:
:icon_exclaim:
 
Član
RE: Stigaoo BMW e36 318is :))

pravo fin BIMMER;) samo neke ljepse felgice jer ove su za:icon_cry: ,a ostalo po slikama nije lose;)
 
RE: Stigaoo BMW e36 318is :))

ooo rodeni svaka cast,napokon bimer u tvojim rukama,zelja ti se ostvarila.;) kad si to prije zbrisao vani...hmm,ja se svog slovenca rjesio:D

Addy to je bezobrazno nezvati na kafu,navrnuo bi i ja malo kad se dogovori,sa svojim cadom:icon_twisted::123:
 
Član
RE: Stigaoo BMW e36 318is :))

Golf 1 TDI je napisao(la):
ooo rodeni svaka cast,napokon bimer u tvojim rukama,zelja ti se ostvarila.;) kad si to prije zbrisao vani...hmm,ja se svog slovenca rjesio:D

Addy to je bezobrazno nezvati na kafu,navrnuo bi i ja malo kad se dogovori,sa svojim cadom:icon_twisted::123:

hehe hvala rodjak...ma nisam nidje zbrisao bgm tu sam :D :D
 
Član
RE: Stigaoo BMW e36 318is :))

sve se nema a Djani se slusa:D

bogami drugo auto kako si ga oprao i skinuo one naljepnice. Ono sto sad upada u oko jesu one mrezice u karambolci, nekako ih rijesi jbg, mozda ce u crnoj kombinaciji biti ljepse. Ostalo je manje vise ok, felge znam da ces mijenjat cim mognes, pa ti za njih necu nista ni govorit:icon_smile:
 
Član
RE: Stigaoo BMW e36 318is :))

ArminM je napisao(la):
sve se nema a Djani se slusa:D

bogami drugo auto kako si ga oprao i skinuo one naljepnice. Ono sto sad upada u oko jesu one mrezice u karambolci, nekako ih rijesi jbg, mozda ce u crnoj kombinaciji biti ljepse. Ostalo je manje vise ok, felge znam da ces mijenjat cim mognes, pa ti za njih necu nista ni govorit:icon_smile:

hehe samo polahko rijestit cu to ;) a felge sam dogovorio vec...samo trebam kupiti 2 gume posto su poderane bukvalno...:D
samo polahko i doci ce to na svoje ;)
 
RE: Stigaoo BMW e36 318is :))

:lol: kupi i rezervne gume,derat ces i ti sad gume:123:

a tako znaci,doletim onda prvu slobodnu nedelju,moram i adya oderat za kafu:D
 
Član
RE: Stigaoo BMW e36 318is :))

Golf 1 TDI je napisao(la):
:lol: kupi i rezervne gume,derat ces i ti sad gume:123:

a tako znaci,doletim onda prvu slobodnu nedelju,moram i adya oderat za kafu:D

hehehe ma necu :D jbga dodji kad god :D ;)
 
Član
Koja razlika u odnosu na te tvoje, skidaj i te prednje sto pre i nikad ih ne vracaj :) Super napredujes, jesi li planirao sta sa maskom?
 
BHT Ovisnik
dobre felge,fin bimer,al cim prije kupi mat crni sprej,nije 5km i tu masku farbaj,promjeniti ce ti samo tako auto:cool:
 
Član
dellas je napisao(la):
Koja razlika u odnosu na te tvoje, skidaj i te prednje sto pre i nikad ih ne vracaj :) Super napredujes, jesi li planirao sta sa maskom?

cim sam stavio ove dvije odmah sam se zaljubio u njih :D
sutra kupujem gume ;)a maska kasnije,,sad za sad staviti te fele napred i vjerovatno ce ici u pod ubrzo :D

CoL3 je napisao(la):
dobre felge,fin bimer,al cim prije kupi mat crni sprej,nije 5km i tu masku farbaj,promjeniti ce ti samo tako auto:cool:

to cu ubrzo jer moram jednu felgu ofarbati pa cu sve usput i to ;)
 
Top