BMW 760 li/ 2005

BMW 760 li/ 2005

Član
ovo auto je ovako kupljeno i covjek ga je krenuo popravljati
ima tema stara


Dalibore dokle su stigli radovi ?
 
Član
Upravo to sto je miki rekao, pretrazite malo forum i nace te, ima dosta vise slika nego ovdje. Mislim da se to nalazilo u projetktima clanova, nisam siguran, a koliko se sjecam svi su prezivjeli. :)
 
miki321oc je napisao(la):
ovo auto je ovako kupljeno i covjek ga je krenuo popravljati
ima tema stara


Dalibore dokle su stigli radovi ?


Ovih se dana pocelo raditi na vozilu, do sada nije odmaklo jer "majstor" kod Splita pobrao pare i drzao mjesecima nista ne radeci,- morao sam ga slepati o svom trosku natrag, izgubio termin u ZG, sada se moj majstor oporavio od bolesti koa ga je mucila i krecemo da do proljerca bude gotovo...

...................






















 
istina je da se za cijenu popravka moze kupiti zdrav ovakaw bimer barem ja to mislim ali covjek voli popravljati razbijene i an tome sve pohvale treba imati zivaca i strpljenja da se ovo radi max. respect
 
Član
DLS je napisao(la):
majstore jel se iplati ovo popravljat???

Prelistaj forum... vidi da čovjek ima 20 i kusur BMW-a... listajući forum naći ćeš kakve je sve kupovao i popravljao davnih godina... i dan danas se voze ;)

Svaka čast, car si, samo naprijed ;)
 
Član
zar se ovo moze popraviti :icon_question:
samo me cudi dalibore kako ti nemas u svojoj kolekciji bmw e23 starija sedmica:icon_question::icon_question:
 
Svaka cast na ljubavi prema BMW-u;), isplativost i mogucnost vracanja auta ne zelim da komentarisem, da ne bi bilo da sam neki ''hejter'' ili slicno...
 
Sahman_Turbe je napisao(la):
zar se ovo moze popraviti :icon_question:
samo me cudi dalibore kako ti nemas u svojoj kolekciji bmw e23 starija sedmica:icon_question::icon_question:

E-23 sam imao vise komada 10 g. i sa njima napravio preko 600 000 km.
KaKO ima samo 6 cil. ne uklapa se u moju kolekciju i svakih 250 000-300 000 sam morao mjenjati motor.....

Evo slike felgi kakve su bile nakon udesa, sada su uredene i vec sam sa njima presao tisuce kilometara...
Motor pali, na slici u servisu "Gracin" radi se i dalje....






















 
Član
aa nisam znao da su oni sestaci... :icon_rolleyes: nego jesil ti prevrnuo ovog bmw-a il si ga kupio ovakog :icon_question: fino napreduje popravak...svaka cast ;);)
 
Top