BMW 745 LI/ 2002g.E-65 ostecen + LPG

BMW 745 LI/ 2002g.E-65 ostecen + LPG

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dalibor-Zg je napisao(la):
turbomrdeuce je napisao(la):
Dalibor-Zg je napisao(la):
Neki dan kupio BMW 745 LI karamboliranog u Makarskoj.
Odslepao ga sa golfom cabriom do ZG i vec ga uredujem...
223 000 km, puno dodatne opreme...

ne vidim da se isplati ovako nesto raditi osim ako nisi chop shop.
nemoj zamjeriti na izrazu ali sam citao tvoje postove i vidim da si entuzijast i da si finansijski jak pa mi nije jasno zasto uzimas slupana auta



Slupane aute radim zato sto takve totalke malo tko radi, ja sam nasao racunicu, izazov,mozda priliku da se igram.. i mislim da mi dobro ide zasad.Imam odredeni broj uredenih BMW- a koji su donekle takovi i kupljeni, no detaljno upoznas vozilo kada ga imas u komadicima pa ga sastavljas, nisu mi dali Lego kocke kada sam bio mali:icon_cry: pa je to refleks iz djetinstva.....:icon_smile:
Evo danas stavio nove 20" felge s gumama i pripremio za transport....


http://img19.imageshack.us/gal.php?g=3066040.jpg
ovdje su takva auta u startu jeftinija 30% zato sto im upisu u papire da su otpisana od osiguranja, ja sam prije isao na car insurance auctions i kupovao ako uleti auto koje je popularno za swap ali samo za dijelove jer popravka izade skuplje nego gotovo auto osim ako nemas drugo isto takvo pa copy&paste. Ali sad se zbog ove recesije i to slabo isplati jer malo ko vise ima para za takve stvari.

btw ja ih sahranjujem a ti in vracas u zivot mogli bi se udruziti :D:D
DSC03317.jpg
[/img]
DSC03312.jpg
[/img]
DSC03031.jpg
[/img]
DSC03453.jpg
[/img]
 
Član
Acura NSX . . . Supra Mk4 . . . uf uf ovo kod tebe radiona iz snova ! F&F stil ! :icon_smile:
sorry za off
 
Član
Bice Bendzola i bolja, a sta je sa ovim felgama koje su bile na njemu prije nego je prvi vlasnik sjebao?
 
CAVALINO je napisao(la):
Bice Bendzola i bolja, a sta je sa ovim felgama koje su bile na njemu prije nego je prvi vlasnik sjebao?

Te felge se ureduju, mislim da ove koje su bile na 760 a sada su uredene i stavljene na 745 Li puno bolje stoje..

Dalibor-Zg;1020309 je napisao(la):
Odmah po dolasku kod limara krenulo se na posao, rastavljanje i pocetak obnove...procjena stete ....sto se da popraviti, sto novo ..itd..

3136165.jpg


3136168.jpg


3136170.jpg


3136219.jpg


3136217.jpg


3136222.jpg


3136231.jpg


3136221.jpg
 
Član
Davno sam ja rekao... legenda. Sve najbolje. Samo izvještavaj, projekti su više već interesantni.

pozz.
 
Član
ja nebi stigo pratit radove ovakva dva bijesa kamoli finansirat:D
sretno i jos jednom SVAKA CAST na hrabrosti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top