BMW 316i E36 **moze LOCK**

BMW 316i E36 **moze LOCK**

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
RE: evo ga BMW 316i

prelijep bimer,nije te puno ni izasao,fin je,nemoj ga nista ni dirati,ove felge klasicne,poveci profil,taman ti udoban,a nije ruzan,dobro ga cuvaj:icon_smile:
 
Član
RE: evo ga BMW 316i

nek si i ti pravo auto kupio :) samo solidne felge i zakucaj u pod i goni
polako sad ispocetka ako nemas iskustva sa zadnjom vucom dok malo ne steknes osjecaja i sve ce biti bez greske
 
Član
RE: evo ga BMW 316i

Dobro izgleda s obzirom na godinu;)al brate 1.6 :icon_sad:,taj ultimate driving machine nema ni mjerač obrtaja:lol::lol:
 
Član
RE: evo ga BMW 316i

taj 1.6 ima 105 ks i taman dosta za normalnu voznju pogotovo za momka koji je početnik za volanom BMW-a ispravi me ako grijesim
i da ima obrtomjer :)
btw. ako te zanimaju sicevi za e36 imam plavo crne profilirane iz M technik e36 i M volan i rucicu mjenjaca kad te bude zanimalo javni se
 
Član
RE: evo ga BMW 316i

ima obrtaje...ima i neku kazaljku pokazuje potrosnju,,ali nije tacna 100000000000%....eto cijeli dan se vozam nasuo 20 KM a ta kazaljka nije nijednom pokazala ispod 20L.....cekajte slike.
 
RE: evo ga BMW 316i

nema sta auto je extra,bas ga je neki dan gledao na Pik-u,ovaj auto i audi c4 su mi nesto bas privlacni,sretno i da se navozas..............;)
 
Član
RE: evo ga BMW 316i

Neka je sa srecom lijep auto i nemoj mnogo na njega osim xenona i dobre felge:icon_smile:
 
Član
RE: evo ga BMW 316i

bmwscaner je napisao(la):
taj 1.6 ima 105 ks i taman dosta za normalnu voznju pogotovo za momka koji je početnik za volanom BMW-a ispravi me ako grijesim
i da ima obrtomjer :)
btw. ako te zanimaju sicevi za e36 imam plavo crne profilirane iz M technik e36 i M volan i rucicu mjenjaca kad te bude zanimalo javni se

101 ks...to ti je onaj sa M43 motorom...

Dzeni ta ti kazaljka nije mjerilo nikakvo za potrosnju al nece taj motor puno ni uzet tako da nemas brige...
 
Član
RE: evo ga BMW 316i

ma znam ja da on nece uzet preko 8 ili 9 litara normalnom voznjom.......sad sam stvarno prezadovoljan s autom
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top