BMW 1 E81 ili Audi A3 8p ?

BMW 1 E81 ili Audi A3 8p ?

Član
dvoumim se izmedju ova dva auta... oba su mi privlacni... oba bi bili dizeli, audi 1,9d dok kod bmw-a je 2,0 d... vase misljenje??
 
Član
Tezak izbor, ne kontam zasto ovako slab Audi? BMW mi je super zbog motora, to cudo ide 7,9 do 100 km/h, to je negdje ko Golf VR6.

Mada sto se ostalog tice, Audija bi radje...
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Tezak izbor, ne kontam zasto ovako slab Audi? BMW mi je super zbog motora, to cudo ide 7,9 do 100 km/h, to je negdje ko Golf VR6.

Mada sto se ostalog tice, Audija bi radje...

necu 2,0 zbog toga sto su se veoma lose pokazali... isao bi i ovaj na 140 KS

vozio sam i jedno i drugo... BMW je predobar sto se tice voznih karakteristika ali mi je zato ruzan pozadi dok mi je audi sto se tice voznje drugi golf ali mi je izgledom dosta atraktivniji... teska dilema bgm..
 
Super Moderator
A3 nije kao golf varas se drug..kad predjes iz golfa u a3 npr. razlika je, drasticna razlika :D ja bi bmw-a kad su ova dva modela u pitanju
 
Član
hvala momci... ostali ??

evo malo sa potkrijepim slikama :)

BMW_E87_front_20080524.jpg

Audi-A3-8P.jpg


BMW_E87_facelift_rear.JPG

Audi_A3_II_rear.JPG


E81_DekorblendeTitan_p.jpg

2006_audi_a3_sportback_100007831_l.jpg


:icon_smile:
 
Član
Sestra mi prodaje 116 d. Kupljen nov u Tomić salonu:icon_biggrin: Ako si zainteresiran javim ti detalje.
 
Član
Sto se tice BMW, nije bas nesto, malo nekako auto i ruzno naprijed, ima mi komsija...
Audija imam licno, i moje preporuke idu svima, pa i tebi, da uzmes audija, neces se pokajati, auto je jako pouzdano uz to i ljepse od bmw-a ... ;)
 
Član
i ja sam par puta vozao takvog audija sa 1.6 benzinskim FSI motorom od 85 Kw cini mi se, auto jako udobno,stabilno i lijepo opremljeno, jedino je potrosnja kod ovog motora malo veća,al auto ko auto je super

a sto se tice tog BMW-a ne znam,nisam nikad vozio ,onako na izgled nije nimalo privlačan ;)
 
Top