Bit će uništeno čak 2.000 oduzetih vozila!

Bit će uništeno čak 2.000 oduzetih vozila!

Član
Slazem se, zavjera!!!
Pa mater im debilnu zar ih nemogu i oni u dijelove prodati ko sto svi rade....

VR6Boki je napisao(la):
Ma unistit ce klinac, to ce zvanicno unistiti, dobit ce ih preko stela neki njihovi jaranski otpadi i svi sretni.

Sasiju rezi, ostalo prodaj narodu...
 
Član
samo kod nas ima vako nesto u normalnom svjetu postoje aukcije
za takve stvari samo ako nije ukradeno ako jeste ono se vraca vlasniku
sve ostale muljaze aukcija
 
emir_89 je napisao(la):
DiAbLo je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
hoce li unistiti i onaj ferrari sto je oduzet u sarajevu, nekom kriminalcu? :)

Taj ferrari je vracen ja ga vidio prije 7 dana kod vlasnika u garazi :)

ma nije taj ferrari oduzet iz gore pomenutih razloga. njemu je sva imovina zaplijenjena da lafo odrede porijeklo imovine... :D

ma ja, utvrdjeno je da je svu imovinu stekao na posten nacin! cvjecka neka :))
 
Legend
Ko ce unistavat ?
gdje ce unisatavat ?
kojim postupkom ce unistavat ?

pa oni su nesposobni cak i da uniste to hahhaha

ne mogu vjerovat sta sam procitao..
sjecam se da sam bio na moru u susjednoj nam Hrvatskoj,i bas je tad (krajem 90tih) na dnevnicima bilo aktuelno pitanje zaplijenjenih auta,oduzetih auta i slicno,naravno posto je tamo cak i tad drzava bila uredjenija nego sto je to kod nas sad.. oni su fino napravili nove papire za iste automobile,izdali nove saobracajne dozvole i prodali auta putem licitacije.. ko ponudi vise, njegovo auto, na taj nacin su prodali sva auta (iz gore navedenih razloga, + ratni plijen i svasta nesto jos..) i onda su pare ulozili sigurno u nesto pametnije a ne pokrali, sto bi se desilo i da se kod nas ta auta prodaju na kraju.. pare bi zavrsile u dzepu nekog krimilaliziranog politicara (jer realno kad pogledas, auta bi prodali otpadima, pola meni pola meni i tako bi se napravila maliverzacija vise u vec unistenoj drzavi..)

u nasem slucaju..
zalosno fakat..
 
Član
ljudi mali bosanac smislio kako se obogatiti i pri tome ostetiti drzavu, naravno sve 'legalno':icon_biggrin:
isfurana prica kod nas
 
Član
Bas sto kazete to jedino postoji u Bosni. Ne znam sta bi rekao. U zadnje vrijeme svi komentarisu propuste vlade sa tim da su uskoro izbori i da treba pazit koga izabrat. Ali koga god izaberes isto ce radit. Nemojte me pogresno shvatit ja nisam ni u jednoj stranci cak zadnjih godina ponistavam glasacke listove jer stvarno nema se za koga glasat i nemam ideje kako rijesit ovu situaciju u kojoj se nalazimo, ali jedino znam da ovako nece na dobro ispasti.
:icon_sad:
 
nadam se da se necete ljutit sto dizem temu, ali evo danas citam u novinama za ovo. nevjerovatno je da ce drzava potrosit 1 126 000 KM ( milion i stotinu dvadeset sest hiljada ) da bi unistila ova vozila, a prodajom bi mogla inkasirati i do deset miliona KM. pa tamo ima vozila cija vrijednost dostize i 50 000 KM. ovo je nevjerovatno. odo se objesit
 
Član
E kad ste vec podigli temu....Stvarno, ovo je srednje zalosno...Ne verujem ni da bi ovde u Srbiji bilo ista bolje. Sve to dodje na isto...Bruka bre bruka...
 

MTR

Član
octavian je napisao(la):
nadam se da se necete ljutit sto dizem temu, ali evo danas citam u novinama za ovo. nevjerovatno je da ce drzava potrosit 1 126 000 KM ( milion i stotinu dvadeset sest hiljada ) da bi unistila ova vozila, a prodajom bi mogla inkasirati i do deset miliona KM. pa tamo ima vozila cija vrijednost dostize i 50 000 KM. ovo je nevjerovatno. odo se objesit

tako ti je to kad imas npr. minista saobracaja i komunikacija koji je zavsio ginekologiju :D , nista me vise ne cudi u ovoj truhloj drzavi . Mogli su rasprodat ta auta pa fino napravit fond za ovu bolesnu djecu koja nemaju sredstava da se lijece - al s druge strane i taj bi fond plano' ko plast sijena . Ma fuj
 
Član
Da, uzas, bile slike tih auta u avazu ima audi A8 mozda 99god, pasati, audiji 80, dobrih auta ima, mogu bar pokloniti nekoj hum. organizaciji, ili prodati, i ubaciti pare u budzet, u ovakvoj krizi svaka marka nam je potrebna.
 
ima li iko popis vozila ili ista slika?
steta, koliko bi se djelova moglo izvuci u najgoru ruku, mogu rasprodati sve osim gologa lima, to su novci i novci i bas kao sto je kolega povise rekao, sve novce u fond za bolesnu djecu, strasno, majkemi strasno da ce potrositi novce na unistavanje necega na cemu mogu vrlo vrlo dobro zaraditi!
 
Član
SOKIRAN SAM, zao mi je tolikih auta(sve su to novija auta jer su oduzeta sa uvoza) a i zbog toga sto nece da to iskoriste kao hrvati... SRAMOTA


Trebamo napravit protest :icon_smile::icon_smile:
 

MTR

Član
jest , treba doc pred poresku upravu i mahat gewindama i karambolkama u znak protesta :lol::lol::lol::lol:

nek nam bar daju felge :D
 
Član
Ma ovo samo kod nas ima.... mogu fino zaraditi, ali ne, bolje jos i platiti, po mogucnosti strancima, da to sve fino uniste.... :icon_mad: :icon_mad:
 
Top