BiH-Estonija 7:0

BiH-Estonija 7:0

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
A sto nasi "nabise" ove Estonce majko mila.......ovi Estonci kao da su juce poceli fudbal da igraju.....
A CIRO nam cvjeta od srece....
BRAVO....
 
Putovanja.ba
Administrator
Nevjerovatno al istinito, haj nek je krenulo, vidjet cemo koliko ce trajat, barem su pocele kvalifikacije kako treba. Obicno se u 4-5 kolu pocinjalo igrat i u zadnjem kolu nam fali go, sad ih ima i viska :D
 
Član
super, da su još i hrvati tako... bar da su još 1 dali ja bi bio sretan.. ovako...
pranjić ništa, šimunić ništa, pletikosa loše popušio 2x isti gol.., crveni kovača.. neznam šta je još moglo ić na lošije
 
Član
nemojte omalozavat sedam golova da date amaterima to je puno a ne ovim ljudima i oni su profesionalci svi zaradzuju hljeb fudbalom...tak da naprijed bosno samo tako
 
Super Moderator
joj koliko to Hrvatska izgubi jaojj ??? nisam ni jednu utakmicu gledo kako treba... Bosnu malo pred kraj.... bio na nekoj utakmici, neke zene rukomet igrale pa se malo smijali :)
 
Član
corrado je napisao(la):
super, da su još i hrvati tako... bar da su još 1 dali ja bi bio sretan.. ovako...
pranjić ništa, šimunić ništa, pletikosa loše popušio 2x isti gol.., crveni kovača.. neznam šta je još moglo ić na lošije

tema je BiH - Estonija.... koga u ovom trenutku boli ***** kako je hrvatska igrala...:D:D
 
Član
svaka im cast
mislim da u zadnjih 10 utakmica nisu dali 7 golova
bravo nasi,idemo dalje :)

iduca tekma bosnia vs turkey
dodik ce navijati za bosnu tako je reko jednom prilikom :p
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top