Big ReUnion 15.01. u 14:00

Big ReUnion 15.01. u 14:00

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma ba ljudi snijeg je nece svak ni da se mrze a evo i neki kao i ja nemaju zimski set , ja bi dosao visio sam na skupovima vazda tako da je 90% do vremena
 
Član
pa ja covjece a vamo raja ti se boji snijega ko groma cim padne niko ne pali auto, a i s razlogom ceste su u kurcu a pola ih nema zimske gume
 
Član
Ja sam otvorio temu, preuzeo "organizaciju", ovo je sve na dobrovoljnoj osnovi ko ce doci ko nece. Eto kada se organizuje oficijalno okupljanje javite ja cu doci. Sto rece Killson, drago mi je da sam neke ljude vidio, ono, ko nekad ;) Suma sumarum kakvo je vrijeme bilo dobro je ;)
 
Član
kasnio sam jedno pola sata i kontam usput hocul imat dje parkirat, kolko nas je bilo mogli smo na prosirenje stati niko nam nebi po rijeci reko.... nadam se da ce biti bolje drugi put...
 
Član
Cijeli vikend sam zatrpan obavezama a htio sam doći, sad mi je još više krivo što nisam bio kad vidim kako se malo ljudi uspjelo okupiti, sve se nešta otuđilo, svi u nakim državničkim poslovima...
 

IGY

Član
jbg ja sam rekao da cu doci, ali izletio mi poslis na Vlasicu tako da sam bio sprijecen

Dragone uvijek je bilo snijega kise sunca itd pa se skupljalo, sad ovo sve nesto moderno po kafana nidze veze

kazem jos jednom zao mi sto ne dodzoh ali jbg bilo je precih obaveza, ako nista ubio sam koju kintu :cool:
 
Član
George je napisao(la):
pa aj dogovorite jednom u hercegovini nešto ili barem na pola puta :icon_question:



Meetovi su redovni u Mostaru na pisti pratite i nasu temu malo.
Meni osobno je uvijek bilo drago doc u rodni grad Sarajevo i obic malo raju, zao mi je sto su i kod vas skupovi opali, i zao mi je sto sad nisam mogao doci, al mislim da bez obzira na sve treba sad promjenit neke stvari i pocet se medjusobdno druzit, dosta je vise bilo gledanja preko oka i sranja, vrijeme je da se scena u BiH popravi, pa makar da svi budemo raja kako treba.

Neznam kolko vas ima zainteresiranih, vamo sam pricao malo s rajom i u planu je da se krajem 2. mjeseca il pocetkom 3. u Mostaru na pisti napravi meet uz rostilj, znaci cisto onako skupljanje i druzenje uz malo potezanja, ako vas ima zainteresiranih da bi dosli javnite mi da znam odprilike koliki bi broj ekipe iz Sarajeva a i sire dosao, vise o tome ce bit u nasoj temi tamo na vrijeme. Pozz
 
Buraz ne pretjeruj sad je bas bilo snijega i bilo ko ko ne vozi auto na zimskim gumama nece rizikovati radi nekog skupa da mu auto ostane na po puta, zna se kako ljeti bude i kad je lijepo vrijeme , dodju svi zivi tako da je 90% kriv snijeg jer da se mrze bezpotreno je nigdje veze , pomjerite opet okupljanje kad se proljepota i ja sam svaki dan tu kako sam i prije bio dok su se rega raja okupljala
 
ma uvala moj Boki ne isplati se , vise se isplati uzeti kadeta za zime nego ovog spremiti , a sad da je o glavu da se okupljam i zimi , pa nisam vas toliko pozelio :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top