Biciklo i servis

Biciklo i servis

Član
Pozz svima

Imam dobar bajk basss ga dugo nisam vozo pa me zanima gdje bi mogao otic na servis da mi to neko uradi a da nije puno para , , , Trebaju mi nove pakne za diskove mozda jedna sajla da se sve podmaze dotegne ustima brzine i to nista strasno , moze se zavrsit za pola sata pa gdje bi to mogao uradit . ..
 
Član
Belmin1 je napisao(la):
Ima kod nas u Ilijasu jedan momak to radi tacnije u Misoci pa eto ako ti nije daleko.....;)

evo da vidim imal ko ovde iz Sarajeva . . . jer nema tu nekog posla mogu to i sam al neda mi se peglat ko prije oko ti stvari . . .
 
Član
A i ja sam to prije radio jbg nemam ja zivaca kad nece iz prve odma poludim :icon_mad: Vidi gore jedno 100-200M od Wise imaju oni likovi sto prodaju puno bajkova pa ih zamoli das im na kafu a i imas ciklo centar al on je skup alii su kvalitetni djelovi ;)
 
Član
Belmin1 je napisao(la):
A i ja sam to prije radio jbg nemam ja zivaca kad nece iz prve odma poludim :icon_mad: Vidi gore jedno 100-200M od Wise imaju oni likovi sto prodaju puno bajkova pa ih zamoli das im na kafu a i imas ciklo centar al on je skup alii su kvalitetni djelovi ;)

ma u ciklo centru sam i kupio biciklo prije 2 ,3 godine na snjzenju bilo oko 900 km
al oni su bas poskupi sto se tice odrzavanja i svega , pa reko da vidim imal jos neko da radi to . . . .
 
Član
Jel znas gjde je ciklo centar u Sarajevu , fino rade :icon_smile:

http://www.mtb.ba/ciklocentar-doo/
 
Član
Fast food Vany - u prolazu prema opštini Stari grad ima servis Momak je fer i korektan Ako te put nanese svrati pa upitaj odmah ce ti reci cijene ;)
 
Član
Imas Hasana na Grbavici, solidno radi lik: http://bikedoctor.com.ba/index.php/servis

Imas i Bogu na platou na Skenderiji: http://www.bogolivestrong.com/servis-2/

Nazovi ih telefonom i pitaj koliko bi to otprilike bilo...
 
Član
imas capriolo servis na malti kod vila parka i u vilsonovom kod mosta suda i olaga
na otoci nove zgrade do pijace merkur( bosch je pored)


pakna za disk je oko 15km zavisi koje ces
ustimavanje brzina 10km
sajla 1m 1km + nesto neznam kako to zovu to kosta 0,50km
podmazivanje je dzaba

prijedlog nemoj u servis kod fast fod vani ako nisi dobar sa njim opalice te po usima
najlakse ti je sam nije tesko promjenit dotegnut ii sl
 
Član
sema911 je napisao(la):
imas capriolo servis na malti kod vila parka i u vilsonovom kod mosta suda i olaga
na otoci nove zgrade do pijace merkur( bosch je pored)


pakna za disk je oko 15km zavisi koje ces
ustimavanje brzina 10km
sajla 1m 1km + nesto neznam kako to zovu to kosta 0,50km
podmazivanje je dzaba

prijedlog nemoj u servis kod fast fod vani ako nisi dobar sa njim opalice te po usima
najlakse ti je sam nije tesko promjenit dotegnut ii sl

pancir to zovu :icon_biggrin:
 
Član
Belmin1 je napisao(la):
sema911 je napisao(la):
imas capriolo servis na malti kod vila parka i u vilsonovom kod mosta suda i olaga
na otoci nove zgrade do pijace merkur( bosch je pored)


pakna za disk je oko 15km zavisi koje ces
ustimavanje brzina 10km
sajla 1m 1km + nesto neznam kako to zovu to kosta 0,50km
podmazivanje je dzaba

prijedlog nemoj u servis kod fast fod vani ako nisi dobar sa njim opalice te po usima
najlakse ti je sam nije tesko promjenit dotegnut ii sl

pancir to zovu :icon_biggrin:
hvala ti
kontam jel tako al nisam bio sigurann
 
Član
hvala svima na odgovorima ma moguce da cu sutra odma
na bajk obic sve to pa vidjet gdje mi dodje najisplativije a
moguce i da cu sam uradit zadat se po sata i sve to uradit . . .
hvala svima na odgovorima ;)
 
Član
0g1 je napisao(la):
hvala svima na odgovorima ma moguce da cu sutra odma
na bajk obic sve to pa vidjet gdje mi dodje najisplativije a
moguce i da cu sam uradit zadat se po sata i sve to uradit . . .
hvala svima na odgovorima ;)

:icon_smile:
 
Top