BI-XENON PROJEKTORI ... ;)

BI-XENON PROJEKTORI ... ;)

Legend
RE: Univerzalna Bi-xenon "leca" sa EA prstenom...

bravof je napisao(la):
adi187 je napisao(la):
Extra je ovo :cool:
Na onom linku za oglas pise H1,H7 i H4 :icon_smile:

E sad H7 sa lecom jel i to bixenon:icon_question: Znam da su samo H4 radili za bixenon:icon_rolleyes:

H7 nije bi-xenon

Mislim da mjesate pojmove... nema ni slovne ni pravopisne greske... dobro je napisano... evo pojasnjenja:

Lece su BI-XENON... pasu na fabricke farove koji su prije ugradnje sociva koristili H1, H7 i H4 sijalicu, znaci koja je sijalica prije bila, bitno je samo radi kucista u koje se ubacuje... ako si na svom autu imao H7 na oborenim svjetlima... poslije ugradnje imas BI-XENON socivo... i dugo i oboreno... znaci nema veze sta je prije tu bilo... jel Vam sada jasnije???

adi187 je napisao(la):
Extra je ovo :cool:
Na onom linku za oglas pise H1,H7 i H4 :icon_smile:

E sad H7 sa lecom jel i to bixenon:icon_question: Znam da su samo H4 radili za bixenon:icon_rolleyes:

Konkretno za tvoje auto s avatara... on koristi recimo H1 za oboreno svjetlo i H7 za dugo svjetlo...

BI-Xenon socivo se ubaci na mjesto gdje je bilo oboreno svijetlo...
dugo svjetlo mozes komotno razkopcati jer ti vise ne treba...
zato sto na socivu imas sada i dugo i oboreno i xenon 6000K i EA prsten...

i to je to... ;)
 
Početnik
RE: Univerzalna Bi-xenon "leca" sa EA prstenom...

na Stilu je H7 oboreno svijetlo a H1 dugo svijetlo,

ali ako ja imam sociva,koliko je isplativa ta investicija i koliko se to mogu precizno sociva postavit da jednako bacaju svijetlost...:icon_question:
 
Legend
RE: Univerzalna Bi-xenon "leca" sa EA prstenom...

bravof je napisao(la):
na Stilu je H7 oboreno svijetlo a H1 dugo svijetlo,

ali ako ja imam sociva,koliko je isplativa ta investicija i koliko se to mogu precizno sociva postavit da jednako bacaju svijetlost...:icon_question:

Drug... ovo je za farove koji fabricki nemaju sociva... ;)

sto se tice preciznosti... tu nema fule 100%... ako su farovi uredni, ispravni... onda je to pun pogodak... ;)

a koliko je isplativo... to ti trebas odluciti... ti placas... ;)
 
Početnik
RE: Univerzalna Bi-xenon "leca" sa EA prstenom...

kako se krecu cijene ako su moja sociva...:icon_question:
 
Legend
RE: Univerzalna Bi-xenon "leca" sa EA prstenom...

bravof je napisao(la):
kako se krecu cijene ako su moja sociva...:icon_question:

Ako imas bi-xenon sociva... onda nemas sta ovdje da trazis... ;););)
 
Početnik
RE: Univerzalna Bi-xenon "leca" sa EA prstenom...

da,evo emir ti je objasnio,;)

nikako da se sporazumimo...
 
Legend
RE: Univerzalna Bi-xenon "leca" sa EA prstenom...

bravof je napisao(la):
da,evo emir ti je objasnio,;)
nikako da se sporazumimo...

Posto su prepravke u pitanju... morao bi prvo vidjeti kako sve izgleda, pa kako si ti to zamislio da se odradi... pa tek onda mogu reci koliko... ;)

al nije problem... sve se da odraditi... ;)
 
Član
RE: Univerzalna Bi-xenon "leca" sa EA prstenom...

Druže, a kakva je jačina svijetla po noći? Da li bi mogao da uslikaš dok voziš pa da postaviš sliku da vidimo;)?
 
Član
RE: Univerzalna Bi-xenon "leca" sa EA prstenom...

Svaka čast za OVO !! "Samo " Kupiš Sočiva i sve ostalo uradi sam ako znas :):cool::cool::lol:
 
Član
RE: Univerzalna Bi-xenon "leca" sa EA prstenom...

Interesantna konverzija, imao sam priliku da vidim ovog keca uzivo i dopao mi se kvalitet izrade... i ja bih ovo uradio ukoliko angel eyes koje planiram da kupim ne budu podrzavala moje xenone, mislim na sociva.
Usput, ko je vlasnik belog keca, ja sam ga bas detaljno pregledao na otpadu "kod Hadzije"...?
 
Legend
RE: Univerzalna Bi-xenon "leca" sa EA prstenom...

mico86 je napisao(la):
Druže, a kakva je jačina svijetla po noći? Da li bi mogao da uslikaš dok voziš pa da postaviš sliku da vidimo;)?

Drug nemam na svom autu, jer mi se auto radi... a pregled je dosta dobar, snop je usmjeren tamo gdje treba i nema rasipalja... ;)

deez je napisao(la):
Interesantna konverzija, imao sam priliku da vidim ovog keca uzivo i dopao mi se kvalitet izrade... i ja bih ovo uradio ukoliko angel eyes koje planiram da kupim ne budu podrzavala moje xenone, mislim na sociva.
Usput, ko je vlasnik belog keca, ja sam ga bas detaljno pregledao na otpadu "kod Hadzije"...?

Vidio si znaci farove uzivo... nemam ti sta reci vise... ;)
A auto je od momka koji radi tu na otpadu...
;)
 
Top