Bez komentara

Bez komentara

Član
Ovo se pas gusi jel ???





Jebo mater ko ga je bacio , da bog da mu neko djecu tako bacio ... cc:icon_mad::icon_mad::icon_mad:


stvarno su ljudi katastrofa , najveca mraka na svijetu smo mi LJUDI
 
badboy je napisao(la):
Ovo se pas gusi jel ???


Truplo od psa stoji vec tri dana kako sam ja primjetio ga, vec je u fazi raspadanja, ali je zalostan mentalitet pojedini ljudi koji su ovo u stanju uraditi :icon_mad:
 
Član
Ne opravdavam ovakvo ponasanje ali ljudi su spremni uraditi sve kad im se napadne neko koga vole. Moju sestru je nedavno napao copor pasa i mislim da sam ja tom trenutku bio spreman uraditi i nesto uzasnije od ovoga sto je ovaj uradio.
 
Član
Ako pas nije uradio nesto poput ovoga sto Ado kaze nego se neko samo izivljavao na njemu ili ga se vlasnik zelio rijesiti na takav nacin,ja bi takvog lika bez imalo milosti i griznje savjesti na isti nacin elimiirao kad bi znao da me poslije toga nece zatvoriti :icon_biggrin: apsolutno nikakvu griznju savjesti prema takvim likovima nemam, zalnije mi je ubiti zohara nago takvog tipa,cak bih uzivao u tome :icon_biggrin: Oni sto to rade zivotinjama u miru jer znaju da nece biti kaznjeni u ratovima i slicnim situacijama bezakonja iste stvari rade ljudima.
 
sve je manje ljudi koji imaju kontrolu nad vlastitim umom... za neke je ovo zabava, oslobadjanje bijesa, nevjerice, straha... svaki dan sve vise psihicki bolesnih ljudi :icon_rolleyes:
 
Član
ko moze ovo raditi zivotinjama nije iznenadjujuce ako isto ucini i na ljudima, ruke mu se osusile dabogda:icon_mad::icon_mad:
 
Član
Sacekat ce njega Bog sa kaznom kad se najmanje bude nadao a tad ce mu najteze biti, grehota je sirotim zivotinjama ovo raditi
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
Sacekat ce njega Bog sa kaznom kad se najmanje bude nadao a tad ce mu najteze biti, grehota je sirotim zivotinjama ovo raditi

ovo samo moze psihopata uraditi,:icon_mad: ko moze ovako nesto zivotinji uraditi onda bi to sigurno i covjeku uradio,al stice ga kazna abd
 
Top