Best Bus driver

Best Bus driver

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
:icon_eek::icon_eek::icon_eek:

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/j8U2l_qsnMU&hl=de&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/j8U2l_qsnMU&hl=de&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

njemacki show "wetten daß" (kladimo se), rijec je o tome da se klade da sofer nece uspjeti u roku od 3min bus okrenuti na ovakvom putu
 
Član
nekima treba puno vise da neko malo auto okrenu heheheh :lol: svaka cast liku, vidi se da zna svoj poso... ;)
 
Član
i moj je otac lude manevre za volanom svojih buseva radio, bukvalno je urastao u sjedalo (non stop na putu), al nebi vjerovala da bi se ovdje usudio okrenuti..
 
Član
RCat je napisao(la):
i moj je otac lude manevre za volanom svojih buseva radio, bukvalno je urastao u sjedalo (non stop na putu), al nebi vjerovala da bi se ovdje usudio okrenuti..
smio bi vjeruj...oni takav osjecaj steknu, ta to ne mozes vjerovat...
sad stari gleda i samo rece: "ma dosta mu je po metar" :lol:
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
RCat je napisao(la):
i moj je otac lude manevre za volanom svojih buseva radio, bukvalno je urastao u sjedalo (non stop na putu), al nebi vjerovala da bi se ovdje usudio okrenuti..
smio bi vjeruj...oni takav osjecaj steknu, ta to ne mozes vjerovat...
sad stari gleda i samo rece: "ma dosta mu je po metar" :lol:

:lol::lol::lol:
 
Član
RCat je napisao(la):
i moj je otac lude manevre za volanom svojih buseva radio, bukvalno je urastao u sjedalo (non stop na putu), al nebi vjerovala da bi se ovdje usudio okrenuti..
Zasto ne, mislim, da je toliko nemoguce, vala nije. Lahko mu je ovako sa dvije osovine i putem sa sirinom okolo. Mogao je i brze, pola filma bus stoji ili se milimetarski pomjera. Moze to i brze siguran sam...
 
Član
poKle je napisao(la):
RCat je napisao(la):
i moj je otac lude manevre za volanom svojih buseva radio, bukvalno je urastao u sjedalo (non stop na putu), al nebi vjerovala da bi se ovdje usudio okrenuti..
Zasto ne, mislim, da je toliko nemoguce, vala nije. Lahko mu je ovako sa dvije osovine i putem sa sirinom okolo. Mogao je i brze, pola filma bus stoji ili se milimetarski pomjera. Moze to i brze siguran sam...

ma zezam se, cale je bio "lud" sto se volana tice.. :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top