Besplatne diode i jos nesto ..provjereno

Besplatne diode i jos nesto ..provjereno

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
znao sam da vas IGY kajla,od pocetka nije bilo smisla u onome sto je govorio,jesam ja poslije toga gledao po stranici da vidim da li slucajno ima sta o uslovima narucivanja,ali pretpostavio sam da se zaj*ava,da je bio ozbiljan javio bi se na vrijeme,ova tema je aktuelna skoro mjesec dana,a Igy nije neaktivan clan,svaki dan je vidio sta se pise tako da...,ali svejedno bilo kako bilo vecinu je nasamario.
 
Početnik
ma ja ba....jbt kontam navlaci nas,al opet kontam velika firma je to,nisu oni neke male mace...ma priznajem NASIKIRO ME JE..i to dobro;);)
 
Član
igy sta nas handris..da je ko trebo naj*at....ja bi prvi..il bi vec bio u hagu ...pa njima bi onda trebalo 100ljudi da samo gleda sta ovi salju slike..kolko im ljudi naruci..;) ..samo narucujte..
 
Član
Taaky je napisao(la):
igy sta nas handris..da je ko trebo naj*at....ja bi prvi..il bi vec bio u hagu ...pa njima bi onda trebalo 100ljudi da samo gleda sta ovi salju slike..kolko im ljudi naruci..;) ..samo narucujte..

ja sam konto da ste se vi dogovorili da ti nista ne komentarises,da on moze malo da prepada,ali sad vidim da nije tako;)
 
Član
Lija je napisao(la):
uu jbt materemi ja morado ic srat (valjda od straha :lol::lol::lol::lol:) ma ko ih j*e poslikam kad budem u aauto ubacivao i posaljem im slike i kazem nisam zadovoljan....:icon_mad::icon_mad:

joj drug ja ti oplakah od smijeha:lol: ma ja sam narucio prije 10 dana nema jos nista valjda ce doc:icon_question:
 
adohera je napisao(la):
Lija je napisao(la):
uu jbt materemi ja morado ic srat (valjda od straha :lol::lol::lol::lol:) ma ko ih j*e poslikam kad budem u aauto ubacivao i posaljem im slike i kazem nisam zadovoljan....:icon_mad::icon_mad:

joj drug ja ti oplakah od smijeha:lol: ma ja sam narucio prije 10 dana nema jos nista valjda ce doc:icon_question:

drug negdje si za*ebo,,nama iz sarajeva je svima stiglo jucer,,tako da je trebalo i tebi,,:icon_rolleyes:
 
Član
procitajte sta sam pisao, nemaju ljudi brojeva telefona, kaze mi danas kurir da je u saraj'vu cirkus, ne mogu nac pola ljudi, kontaktirajte intereuropu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top